Skocz do zawartości
MC1

Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem artykuł o euro 2012. jak pisze niemiecka gazeta euro odbędzie się u nas w 4 miastach a na Ukrainie tylko 2 reszta ma być w Niemczech. czy to nie jakaś przesada że Euro Polaka-Ukraina ma być po części w Niemczech ??

a wy co sądzicie na ten i temat i w ogóle na temat Euro2012??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno tak nie będzie jeżeli będzie to będzie więcej meczy w Polsce ponieważ Ukraina nie wybudowała stadionów (nie zdąży)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie macie jeszcze co mowic wszystko sie zobaczy ile kazdy kraj bedzie miał stadionow i tak jak napisal UNi to mi sie tez wydaje ze wiekszosc meczy bedzie w Polsce jak tam nie zdarza, zreszta wszystko pokaze czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu Uefa kazała podać kandydatury po 6 miast w każdym kraju , gdzie 2 u Nas i 2 tam są miastami rezerwowymi. Ja tam bym był za tym żeby i w Krakowie były jakieś mecze :] Zawsze to bliżej i nie trzeba pół Polski jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku stadion jest na ukończeniu (będzie w grudniu), w Poznaniu to samo, Narodowy będzie za rok, we Wrocławiu nie wiem.

Prace przy ukraińskich stadionach posuwają się lepiej niż u nas? Co prawda są gotowe dwa stadiony w Charkowie i Doniecku, ale pozostałe dwa: Lwów i Kijów, mają poważne problemy i to jest jeden z powodów do niepokoju (szczególnie Kijów). W Lwowie zresztą byłem niedawno i ta budowa wygląda nie za ciekawie. A infrastruktura to już leży totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina nie zdazy, i zrobimy sami Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ze buduja nam stadiony, ale co z dojazdem na nie? nikt nic nie mowi o remontowaniu drog, i nie mowie tu o bezsensownym lataniu tylko o zrywaniu starej i kladzeniu nowej nawierzchni, chyba ze pilkarzy beda transportowac droga powietrzna xO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...