Skocz do zawartości
Ja Wiem!...-KrZeMyK

Co robi krzemyk w wolnych chwilach???

Rekomendowane odpowiedzi

No i co tu mam napisać? "Wow ale jesteś fajny tylko szkoda ze wszystkich sabotujesz żółtą wodą" bo moim zdaniem no niestety ale nie ma co tu pisac zmienilbym nazwe tematu tylko nie wiem jakby sprecyzować ją :>.

Ja jedyne dyplomy jakie posiadam to za szachy i rysowanie , a pływać to ja nie umiem :D. Ale mogę się pochwalić że raz byłem na basenie dla początkujących :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhahha Sasek, raz byłeś na basenie ? Chyba jak wody nie miałeś w domu ^^

Krzemyk czemu same dyplomy a żadnego medalu :> ?

Wiem wiem, czepiam się :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj cos z MP to bedzie szacun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce jestem 11 xD (span) , ostatnio nie bylem na MP bo mialem kontuzję, wyleczyłem ją i teraz znowu mam jeszcze gorzej :angry: .

P.S. medali nie dają często ( ale kilka mam :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O to podczas pływania można mieć kontuzje jakoś tak dziwnie to brzmi rozumiem naciągnąć coś ale co się stało woda cie pogryzła :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał w csa i bark nadwrężył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zapalenie przyczepów w ramieniu i stawie łokciowym naderwanie mięśnia i cos tam w łokci jeszcze ( tego dużo więcej ;/ ) jakie mam jeszcze moje problemy powiedzieć ?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to sobie zrobiłeś bo to jest ciekawe. Co robi krzemyk żeby mieć kontuzje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasori kto Cie pytał wogóle o zdanie? :P wogole nikt cie nie lubi i nie szanuje i wszyscy wychodza z serwa jak grasz :P

Co innrgo JA :P

mnie wszyscy lubią :P

i moge sie pochwalic zeraz podnioslem 10zl z jezdni bo sobie elegancko wygodnie tam lezalo :P a ponad to ostatnio bez żadnego przymusu umyłem naczynia po obiedzie :D i kto jest win?? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siaput, to troche nie na temat :P ( ale szczególik ) za mocno ćwiczyłem do zawodów. Siaput a ty jakie masz hobby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sasori kto Cie pytał wogóle o zdanie? :P wogole nikt cie nie lubi i nie szanuje i wszyscy wychodza z serwa jak grasz :P

Ja go Lubię i koffusiam bo to moja żonka jest ;**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa bo wy sie zjednoczyliscie przeciwko mnie :P

a odpowiadając na Twoje pytanie Krzemyk to moje hobby to piłka noża. Gram w klubie GROD Podegrodzie (obczaj na googlach) :P

no jakies tam sukcesy mamy :P np, pierwsze miejsce na MP młodzików, a poza tym na turniejach halowych, LZS itp.

Aktualnie gramy w lidze okręgowej i mamy ! miejsce z kilku punktową przewagą nad drugim zespołem w tabeli :D

wiec mamy szanse na wejscie do ligi malopolskiej (graja tam takie druzyny jak; hutnik krakow; cracovia, wisla, bochnia czy oswiecim)

to tyle w skrócie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie trzymaj zbyt mocno tych kciuków , bo nabawisz się kontuzji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...