Skocz do zawartości
LoLeK

Papugi

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja moze wkoncu napisze cos sensownego w tym temacie :P. No to tak jak jest w tytule moim hobby czyli zainteresowanie są ptaki a dokladnie papugi a jeszcze dokladniej to mam papuzki faliste i 2 nimfy oraz jedna lilianke. Są to ciekawe ptaszki ładnie spiewają, są opiekuncze co moge potwierdzić, bo nie opuszczają swoich młodych tak jak co poniektore ptaki :D. Co wam moge o nich jeszcze powiedziec są sliczne i wychowanie ich nie jest trudne tylko tak jak kazde zwierze troche kosztują chodzi mi tu o pokarm dla nich, ale kazdego było by stać wkoncu to nie jest majątek. I nie polecam trzymac ich w klatce małej jak juz chcecie to zrobcie większa zeby mogło byc ich tam wiecej niz 3 nalejpiej 4 bo parki są smutne nie zawsze jest w nich tyle zycia co w grupie ptakow. Wiem, ze mam prosciej bo mieszkam w domu i klatke mam duza ktora jest na dworze z wejsciem do srodka (przybudowka) :ok: . Wrzuce wam tu kilka zdjęc możecie sobie zobaczyc moje pociechy :)

http://yfrog.com/4vp9190849j

http://yfrog.com/08p9190826j

http://yfrog.com/c9p9190848j

PS. Zajmowanie sie nimi nie zajmuje duzo czasu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łojejkuuu słodziutkie maleństwaaaa <3

Miałam w podstawówce papużkę falistą. Dobrze oswojoną :) Gdy wychodziłam do szkoły zostawiałam ją w mieszkaniu wypuszczoną :P Łaziła sobie po meblach, firankach itd :P Jak widziała przez okno że wracam ze szkoły to ćwierkała ze szczęścia :P A jak pojawiałam się w pokoju od razu przylatywała na moje ramię. Chyba znowu kupię takie cudeńko, bo to kochane stworzonka :>

Polecam wszystkim cierpliwym i wrażliwym osobom papużki :)

Widzę że teraz je trzymasz na dworze w wolierach, uważaj żeby się nie przeziębiły :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś miałem takie papużki :] Niestety jedna przelatując w kuchni nad gotującą się zupą chyba zdezorientowana gorącą parą wpadła do garnka i tak zakończyła swój żywocik, druga po niedługim czasie zdechła... Mniemam że z tęsknoty za tą pierwszą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak wy wyrazacie swoja skruche nad ptaszkami (hehe/ to ja tez sie wypowiem . mialem kanarka ale po 3 dniach zdechl tak o, nie wiem dlaczego moze sie mnie bal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się dołączę, bo również moim Hobby są papużki i posiadam 4 nimfy :)

Moje dzioby :)

Timon

Kasia

Kuba i Albo

Albo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow Silva słodziutkie są :D

Ładne imię ma jedna - Kasia :)

Moje też się nazywały m.in Kasia i Kuba :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...