Skocz do zawartości
CZK

Bezsensowne komentowanie postu.

Rekomendowane odpowiedzi

Elo tu mam do powiedzienia coś co myślę, że niektórzy skorzystają z tego. Mianowicie nie pisać komentarzy bez sensu, które nic nie wnoszą do tematu. Przykład : 

Robice niepotrzebny spam.

Każdy kto skomentuje bez sensu dostaje + ode mnie oraz usuwam taki komentarz.

Nauczcie się wreszcie tego. 

Są osoby w GA więc to te osoby oceniają i wydają werdykty tych demek. 

EDIT. oraz pisanie komentarzy poczekaj na admina, który Cię zbanował on ma demko i je wstawi jak wejdzie - również będzie nagradzane.

To na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, popieram, piszą niektórzy tylko w tych tematach tylko po to by sobie post dobić, już bym nic nie miał przeciwko gdyby chociaż zainteresowali się tematem i obejrzeli demo, nawet nie mowie o rozpisaniu, tylko o samą opinie czy dla nich  czysty czy odpalony, na innych forach z tego co wiem odrazu jest warn za takie pisanie bez sensu. Pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macie racje Panowie. Dlatego proponuje zarządzić obowiązkowy werdykt w ocenianiu demek, czyli jesli ktos komentuje temat z odwołaniem od bana to ma obowiązek oprócz komentarza napisać również CZYSTO lub SPALONY. Jeśli ktoś nie jest pewien to po prostu nie komentuje i tyle. Wszystkie posty bez werdyktu = +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JaNcZo_wiN napisał:

I bardzo dobrze, popieram, piszą niektórzy tylko w tych tematach tylko po to by sobie post dobić, już bym nic nie miał przeciwko gdyby chociaż zainteresowali się tematem i obejrzeli demo, nawet nie mowie o rozpisaniu, tylko o samą opinie czy dla nich  czysty czy odpalony, na innych forach z tego co wiem odrazu jest warn za takie pisanie bez sensu. Pozd

Ja oglądam demka i oceniam jak jest z pb pomagam jak mogę , a Ci co walą posty jeden za drugim to myślą że będą mieli 500 postów to dostaną nagrodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy pitolicie - u każdego użytkownika mogę znaleźć chodź jeden taki bez sensowny post. Nie macie co robić ? to popiszcie sobie w notatniku - setki tematów i zawsze to samo. Widzi ktoś ze jedna osoba coś napisała lub komuś coś wyjaśniła - ale nie 5 osób się musi jeszcze wypowiedzieć aby tylko to potwierdzić - Mistrzem takich postów był wedle mnie Siwy ( sory chłopaku ale swego czasu to biłeś rekordy) Co do dem - każdy się może wypowiedzieć - rozpisać swoje akcje które uważa za spalone. Chyba ze napisze coś w stylu widziałem cię jesteś odpałem bo latałeś na de_dust'cie...:blink:

 

@CZK Normalnie rozdawać warny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIRAS dobrze pisze, wlepiać warny od razu. Ktoś się zdziwi to się nauczy eno raz :D Także CZK wiesz co robić, w Tobie nadzieja Mistrzu Jedaj

 

PS. Jeżeli ten post jest bezsensowany, dawaj warna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZK ! Dobrze prawisz ! Czas zająć się takimi, co im się nudzi i klepią posty bez sensu ;) A posty typu "Poczekaj na admina, wejdzie to wrzuci demko bla bla bla" mnie po prostu załamują. Przecież to logiczne że ADMIN TO ZROBI ! Nie musicie informować o tym :/ 

Do pracy moderatorzy :D Może się w końcu co niektórzy oduczą jak zaczniecie ich "nagradzać" :P

Pjona !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mówisz bo nie raz jakis uzytkownik o nicku ****/****** cos pisze bez sensu i traci się czas na takie rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy PAŃSTWO ja wszystko rozumiem ale moim zdaniem powinno być pierw ostrzeżenie a pozniej + . Ja tam myśle ale CZK ma racje :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pisanie postów typu "poczekaj na admina wstawi demko" to zazwyczaj Ja tak pisze ale że należę do UB teamu to staram się edytować taki post i zamieszczać w nim swoje opinie o demku jak i o tym czy jest on odpalony czy grał czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że mnie brakuje :)

 

15 godzin temu, CZK napisał:

Każdy kto skomentuje bez sensu dostaje + ode mnie oraz usuwam taki komentarz.

 

@CZK nie usuwaj posta tylko przekreśl po prostu, będzie ostrzeżeniem dla innych, taka mała rada od modka :)

@Olka91^ na moderatora!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od razu warny sypie, bo już mi nerwów nie starcza :D @CZK niema co się bawić sypać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...