Skocz do zawartości
Gość

Sezon zimowy w skokach narciarskich 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam. Jako że jest zimowy sezon skoków narciarskich a ja interesuję sie tą dyscypliną od wielu lat postanowiłem założyć ten temat :D.

Więc dzisiaj jest konkurs indywidualny w Willingen, z tego co widziałem po serii próbnej będzie loteria, i teraz w konkursie jest mocny wiatr to pytanie do Was kogo dzisiaj obstawiacie na podium? Będzie niespodzianka czy ktoś z czołówki klasyfikacji generalnej jednak stanie na podium?

Moje podium dzisiaj to:

1. Stoch

2. Wellinger

3. Kraft

Oczywiście może być jakaś niespodzianka przez ten wiatr i jeśli będą mocniejsze podmuchy to obstawiam że dzisiejszy konkurs skończy się na jednej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co teraz Ziobro wyprawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widziałem  :D dobrze ze nie obniżają belki bo na tej skoczni można spokojnie lądować na to 150m w więc ciekawie i w pierwszej 10 będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zadnych skoków w tym sezonie nie opuściłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoch

Wellinger

Żyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wellinger jak odpalił petarde ciekawy jestem walki z:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Więc reasumując dzisiejszy konkurs :

Rywalizacja na wysokim poziomie, mamy 5 zawodników w pierwszej 15. Miejsce  5 Stocha jest dobrym miejscem trudno było wbić się do top 3 bo te odległości przeciwników były już bardzo odległe. Trochę drugi skok nie był dla mnie zadowalający, ale to i lepiej może zepnie się i da z siebie więcej. Wellinger wygrał zasłużenie na tej skoczni oddawał świetne skoki  w drużynie i kwalifikacjach. Tande nie wytrzymał presji obstawiam że to wina 3 miejsca na turnieju 4 skoczni. Schlierenzauer zaczyna się rozkrecac, więc nadchodzące mistrzostwa będą arcyciekawe i pełne niespodzianek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam miałem o Oberstdorfie rano dodać post ale nie mogłem wejść błędy wyskakiwaly. 

Jesteśmy po konkursie w którym rywalizacja była ciekawa, ale szczególnie walka Kraft Wellinger Stoch. 

Jury strasznie manipulowalo belkami co dało efekt że zawodnicy z odległościa 185 m dostawali się do 2 serii. 

Dzisiaj także Wellinger pobił rekord skoczni skacząc na odległość 234,5m ale przez zmianę belki i dodane punkty Kraft skacząc na odległość 227,5 wyprzedził go o 9 punktów co pokazuje że zabawa belkami nie zawsze jest fair. 

Stoch skoczył dwa dobre skoki i ukończył zawody na 3 miejscu które jest dobrym miejscem gdyż Polacy dobrymi lotnikami nie są. 

Zawiodłem się na Kocie i Kubackim myślę że mogą skakać dalej na mamutach. 

Zaskoczył mnie Janek Ziobro który spisał się bardzo dobrze. 

Reasumując zawody dzisiejsze pełne były dobrej rywalizacji chociaż popsutej przez tyle zmian belki. Polacy spisali się dobrze i byle czekać na następne zawody :) 

A Wy kogo jutro na podium widzicie? :) 

Moje to 

1. Wellinger 

2. Stoch 

3. Tande 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na ogladanie skoków dziś !! 

Kamil  już ma dużą przewagę jeszcze dwa konkursy i już spokojnie wygra to :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawody teraz i cały sezon jest o tyle ciekawy że nie ma zawodnika który dominuje. Więc w zawodach jak i ogólnej klasyfikacji PŚ może być dużo niespodzianek co zachęca do oglądania tego sezonu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oberstdorf Oberstdorf i po Oberstdorfie :). 

Konkurs skończył się po 1 serii przez wiatr. 

Podium nie było zaskoczeniem chociaż liczyłem na Stocha. 

Polacy spisali się dobrze mimo że żaden nie stał na podium. 

Wellinger staje się coraz groźniejszy ostatni pokazuje zwyżke formy. 

Walka o miejsca w klasyfikacji generalnej będzie ciekawa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...