Skocz do zawartości
Odpalony Jurek ;>

analiza

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w ocenie demka, moja opinia jest taka, że koleś jest spalony ale ostrożny.... ale chcę znać waszą opinię :P

Nick: Lalala

d2.dem - rozpisałem tylko to demko:

1:34 - zobaczcie.... nie widział gracza tylko coś tam słyszał ale od razu wiedział, że jest on na dole.... widzi przez skrzynie, że przeciwnik zeskoczył

1:42 - moim zdaniem skan... ale w taki sposób aby nie wzbudzić podejrzenia... i akcja dwie sekundy dalej???

2:14 - idealnie wyczekany moment.... owszem było słychać wszędzie chodzenie graczy ale nie wierzę, że słyszał (wyselekcjonował) tego gościa przy nałożeniu się dźwięku strzelania i chodu swoich kompanów....

2:31 - oglądałem kilka razy.... nie ma opcji aby go zobaczył lub usłyszał.....ten przeciwnik nawet się nie ruszył więc nie mógł go słyszeć

3:21 - powiedzmy, że przypadek ale zaraz na 3:27 taka sama sytuacja... skanuje

3:34 - zwróćcie uwagę, że tym razem idzie na schody na pewniaka i nie wychyla się powoli....

3:38 - też dziwna akcja

3:43 - ten szybki ruch myszką.... niby nic gdyby nie fakt, że w tym miejscu na górze był przeciwnik

4:02 - zawsze kiedy się wychyla gdy jest przeciwnik, robi taki specyficzny ruch myszką w bok - hmmm widząc model to dla mnie coś w rodzaju oceny celności

8:00 - skan i wali w model który jest niestandardowo, bo na skrzyni. Z przyzwyczajenia zawsze ładuje się automatycznie w zawodników zbiegających po schodach

zwolnijcie tempo i zobaczycie jak szybko ustawił kursor na model

9:39 - tego ostatniego modelu nie widział, a jednak walił na pewniaka

13:18 - skan

14:22 - wiedział, że jest jeszcze trzeci którego nie mógł widzieć i słyszeć. Zobaczcie jak płynnym ciągłym ruchem jedzie kursorem w ten model.

16:13 - też skanuje ale zobaczcie... czy nie jest tak, że w przypadku takiego wyskoku zza rogu ładuje się serią? Ten koleś już kolejny raz strzelił tylko jedną kulkę.... robi to tylko wtedy gdy jakiś cudem droga jest czysta od przeciwników... w przeciwnych sytuacjach przecież od razu wychyla się z serią - zwróćcie na to uwagę

17:07 - przecież to nic innego jak wyczekiwanie.... podobna sytuacja do tej z Cypisem

http://www116.zippyshare.com/v/Bx0zRVUU/file.html
http://www116.zippyshare.com/v/JEPUDLvN/file.html

 

Pamiętajcie, że myślący odpał nie będzie latał idealnie kursorem po modelach i skanował ściany i co więcej nie musi być koniecznie odpalony nonstop bo może się odpalać raz na jakiś czas... ale sami wiecie o tym na pewno :P Niech was też nie zmyli ich element zaskoczenia polegający na wyskakiwaniu zza przeszkody i strzelanie w puste miejsce... co ciekawe styl takiego strzelania różni się od normalnego... nic innego jak próba zmylenia.

Ostatnie przykłady taki ślizgających się myślących graczy z WH?

- Odpalony Squn ;>

- Cypis - niektórzy wiedzą jakim skillem operuje bez WH.... słabo, słabo....

Sam wiecie ile oni jeszcze grali nim zostali zbanowani, a przecież dawno było mówione, że odpal jeden i drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknijcie na to proszę, do jutra do południa ponieważ dziś dałem mu bana za inne akcje i chcę to dołączyć do materiałów. Chcę zamknąć temat jak najszybciej :P Nie lubię podchodzić do sprawy nieprzygotowany i zawsze swoje sprawy doprowadzam do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze wieczorem i dam znać

specem od PB nie jestem ale według mnie czysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.30 - spalone.

Reszta dla mnie czystko. Skill i słuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Stracony napisał:

1.30 - spalone.

Reszta dla mnie czystko. Skill i słuch

Czyli że spalony czy czysty bo Twoja wypowiedź jest bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty, tyle że ta akcja mi się nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...