Jump to content

Góral

Admin [Cs1.6]
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Profile Song

Góral last won the day on May 31 2020

Góral had the most liked content!

About Góral

 • Rank
  lolz
 • Birthday 02/05/1990

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Piotruś
 • Nick:
  Goral
 • Skąd
  Chorzów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za życzenia. A teraz idę dalej leczyć kaca 😂
 2. Jak przyjmujesz z kimś wyzwanie na noże to dawaj na kosy a nie kładziesz pakę i uciekasz jak szczur. Tyle z moje strony 😘 Edit; jakie trzeba mieć smutne życie żeby pisać skargę o Kicka
 3. Ja jestem na nie. Gracz ciągle przeklina i wyzywa graczy którzy go zabiją. Zero kultury
 4. A ja już po wakacjach. W tym roku motocyklowa wyprawa w Włoskie Alpy.
 5. Demo: https://megawrzuta.pl/download/20c8fab070c8e374acf79c7267fef2c5.html Rozpiszę jutro ale zapraszam na seans tego odpalonego człowieczka.
 6. Witam. Kochaniutki nie kłam jak dziecko. Upominałem Cie kilka razy abyś nie przeklinał i obrażał bo to nie ładnie. Nigdy nie banuje za takie coś ale upominam kilka razy. Ale Ty miałeś to gdzieś i na końcu jeszcze dodałeś po kilku bluzgach że masz wyje**** i uciekłeś z serwera jak szczur. Ale ja jestem cierpliwy i poczekałem aż wrócisz - wróciłeś i masz ot taki banik.
 7. Demo: https://megawrzuta.pl/download/99dd99bdb76e6be13d084dfdb02ae6f9.html Demo nagrałem krótkie chociaż dłużej Cie obserwowałem. 18:07 - gość lewo wyszedł i strzał 18:10 - to samo, refleks jakich mało 19:38 - to samo
 8. Ciekawe się czyta dyskusje w której co chwilę ktoś edytuje swoje posty. Gościu z problemem z własną płcią naskrobał 3 posty o niesłusznym banie a tymczasem sprawa dotyczy zwykłego uśmiercenia. Nawet nie kick tylko zwykły slay (oczywiście post edytowałeś) Bawi mnie to że ktoś się sra o slaya i jeszcze obraca kota ogonem. Sprawa była prosta, zgodziłeś się na pojedynek na kosy ale podłożyłeś pakę i zamiast normalnie iść na kosy to uciekałeś a kiedy CT chciał pake rozbroić to podchodziles żeby go zabić. A najlepszy jest argument że CT też uciekał 🙂 gdzie uciekał? On chciał iść na kosy albo broić pake. Tyle w temacie z mojej strony, sraj się dalej o slaya a oskarżenie mnie o używanie adminlisten bez żadnych dowodów utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś zwykłą ciotą.
 9. Przyjąłeś wyzwanie na kosy i podłożyłeś pakę. Zamiast walczyć to uciekałeś i dobiegałeś jak koleś z CT zaczynał broić pakę i tak kilka razy. Zachowanie tylko i wyłącznie po to by zdobyć punkty za pakę. Przyjąłeś wyzwanie to idź na kosy a nie uciekasz właśnie tak jak to wtedy powiedziałem. A osoby z kółeczka wzajemnego adorowania proszę o cisze bo was tam nie było. Tyle.
 10. Cześć. Z racji że mam home office więc i sporo czasu to może i wrzucę coś od siebie.
 11. Masz mój cfg. Gam na nim sporo lat, bez udziwnień, stałe 100 fps. config.cfg
 12. Dziękuję i zapraszam na gorzołe :**
 13. OK to nie mam co rozpisywać w takim razie. Proszę dać UB
 14. Demko w załączeniu. jutro rozpisze. czarny.dem
×
×
 • Create New...