Jump to content

HarryFireBlade

Admin [Cs1.6]
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Profile Song

HarryFireBlade last won the day on July 3

HarryFireBlade had the most liked content!

About HarryFireBlade

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 09/02/1987

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Tomasz
 • Nick:
  HarryFireBlade
 • Skąd
  Koszalin
 • Gadu-Gadu
  6514639
 • Steam:
  http://steamcommunity.com/id/HarryFireBlade/

Recent Profile Visitors

2307 profile views
 1. bana dostałeś za nazwanie mnie "baranem" ciesz się że tylko 3 godziny bo nie jestem Twoim koleżką z piaskownicy żebyś się do mnie tak odnosił. A za słowa dostałeś kicka chociaż mogłem od razu dać bana. Oczywiście jego słowa były na czacie głosowym więc czerwoni spokojnie mogą sprawdzić logi. To tyle w temacie tego osobnika. Pozdrawiam. edit. Nie tłumacz się teraz że u Ciebie "synku" jest bardziej obraźliwe niż "barania" chłopie jesteś kozak to bierz na klatę konsekwencje swoich słów i czynów. no chyba że jesteś 8śmio latkiem i słowo "synku" Cię dotyka bo czujesz się strasznie dorosły. a po drugie czekaj na decyzje góry i nie wypowiadaj się niepotrzebnie w temacie.
 2. Taka mała rodzinna, rekreacyjna niedziela 🙂
 3. @Szwadron97 to jest freevip więc co wybrzydzasz? Chcesz ammo wykup svipa. Tyle w temacie.
 4. niestety chciałem się posiłkować hltv, które znów nie działa. Moje demko ma raczej za mało na obronę bana. https://www9.zippyshare.com/v/Oio56nPA/file.html tak naprawdę mam tu tylko dwie podejrzane akcje: 3:39 i 3:58 edit: sobb nie wypowiadaj sie nie potrzebnie w skardze tylko czekaj na zielonych.
 5. @Hellas rada dla Ciebie. waż słowa i pierw myśl potem pisz. Za taki tekst też pojechałbym Ci bana więc uważam, że jest jak najbardziej zasadny. Odpocznij i zastanów się drugim razem zanim coś nieodpowiedniego palniesz.
 6. bana dostałeś za poprzednią rundę tam gdzie na sayu mnie obraziłeś zresztą nie pierwszy raz, akurat wtedy przez przypadek bana za Ciebie dostał kto inny ale w kolejnej rundzie pokazałeś swoją obecność i naprawiłem błąd. Podkreślę Ci raz na zawsze, nie jestem żadnym Twoim koleżką z piaskownicy nie pozwolę na to żebyś pokazywał wobec mnie totalny brak kultury. I nie masz niesłusznych banów tylko te za Twoją kulturę i bezpodstawne oskarżanie innych graczy. Ja nadal jestem za tym abyś otrzymał perma na naszym serwerze bo zaniżasz tu poziom konwersacji i gry oskarżając każdego i używając łaciny osiedlowej. @Mirass @Atypowy proszę zróbcie z koleżką porządek bo to nie jest typ gracza potrzebnego naszej serwerowni. @JaQo jesteś niereformowalnym graczem. Nie dostałeś bana za tego "barana" tylko za całokształt Twojego totalnego braku kultury i szacunku do innych, nie będe wnikał dlaczego się tak zachowujesz bo to pewnie ma głębsze psychologiczne podłoże, Jakiś uraz z dzieciństwa (może Cię gnębią na podwórku) mniejsza o to. Nasza serwerownia od zawsze trzymała poziom i tak pozostanie i albo sie do tego dostosujesz albo naprawdę opuścisz nas na zawsze. I masz szczęście że została usunieta opcja miesiąc w konsoli bo tyle byś odpoczywał bo według mnie nie ma już szans Cię z resocjalizować.
 7. Chłopczyku ani na jednym ani na drugim demie nie ma ani jednej nienaturalnej akcjii. Jeżeli do którejkolwiek masz zastrzeżenie rozpisz demo bo szkoda mi poświęcać czasu na oglądanie hltv. A dostałeś bana na 1 dzień tylko i wyłącznie dlatego że dla Ciebie 3/4 graczy to odpały. Adminów tez non stop zgłaszasz, więc w mojej ocenie należało Ci sie . Do tego za obrażanie graczy wnioskuje o zastosowanie warna na forum, choć w grze również obraża więc tu decyzje zostawie zielonym i górze. @OWSIANY pszenny @Reikon @Bienio @Atypowy zerkniecie? jaqo.bmp
 8. @MIRAS Ty to na dziennikarza powinieneś pójść. @Honey tak jak wspomniał redaktor tutaj prędzej czy później i tak się wraca. Nie da się długo wytrzymać bez tej ekipy, żartów, nieraz uszczypliwości 😛 ale atmosfera trzyma więź z batonową społecznością.
 9. HarryFireBlade

  Mirass

  Odemnie 13 km do polskiej ibizy - czyt. Mielno.
 10. HarryFireBlade

  Mirass

  Hmmm Poznań miasto doznań. @MIRAS @Mirass pany to tylko 200 km odemnie więc jak będzie jakiś spot to dajcie znać mordeczki.
 11. Taka mała spontaniczna przejażdżka.
 12. Ja sam osobiście używam po jednym skinie każdej broni. I jak dla mnie mogłoby być po 3 najbardziej popularne skiny na każdą broń.
×
×
 • Create New...