Jump to content

HarryFireBlade

Przyjaciel
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Profile Song

HarryFireBlade last won the day on July 3 2020

HarryFireBlade had the most liked content!

About HarryFireBlade

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 09/02/1987

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Tomasz
 • Nick:
  HarryFireBlade
 • Skąd
  Koszalin
 • Gadu-Gadu
  6514639
 • Steam:
  http://steamcommunity.com/id/HarryFireBlade/

Recent Profile Visitors

5381 profile views
 1. kolego, nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. pkt VI ppkt 21. I tak za przyspieszanie spadochronem dostałeś 12h, Przyspieszałeś w ten sposób pomimo tego że Cię upominałem. Myśle że po odpoczynku nie będziesz "ułatwiał" sobie gry w ten sposób. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwie. edit: chociażby o tym zapisie wspominam "(czyli ogólny zakaz przyspieszania postaci w jakikolwiek sposób)". I odpowiadając na Twoje pytanie tak, to jest banowane. Grałem w csa zanim jeszcze nauczyłeś się chodzić więc uwierz mi na słowo, ogarniam wszelkie sposoby na jakie mozna ułatwic sobie tą grę.
 2. Ja również jestem bardzo tolerancyjny...... nie mam nic przeciwko rasistom 🙂 (żarcik taki)
 3. A więc podobnie jak @MIRAS, za młodu, zaraz po zdaniu egzaminu( u mnie za 2 razem) w pierwszym roku nałapałem 18pkt były to dwie kolizje i zakaz wjazdu. Jedna z tych kolizji to było moje pierwsze auto renault 9 . Pojechałem z koleżką nad jezioro do dziewczyny poznanej na baletach w Mielnie. Kąpielisko na którym obsługiwała wypożyczalnie sprzętu wodnego było jakieś 30 km od mojego miasta i nigdy wcześniej tam nie byłem. Jadąc jakąś tam mniejszą drogą poza terenem zabudowanym (jakieś 100 - 110 km/h) zauważyłem drogowskaz na to właśnie kąpielisko i bez zastanowienia i zwalniania postanowiłem skrecić w drogę leśną. I w tym właśnie momencie trzask, huk szkło lecimy w las i z impetem zatrzymujemy się na drzewie. Oczywiście okazało się że na drodze którą jeździ może z 10 samochodów dziennie akurat wtedy kiedy skręcałem byłem wyprzedzany bodajże przez audi 80 (o ile dobrze pamiętam) z koleżką prócz drobnych zadrapań od szkła wyszliśmy bez szwanku, auto nie nadawało się już do niczego. Nigdy nie zapomnę w ciągu tych kilku sekund jak lecieliśmy na drzewo szyby z drzwi lecącej z prędkością jak w matrixie i słów kolegi "teraz ja jestem sprite a Ty pragnienie" (serio to powiedział). Później był jeszcze golf mojej chrzestnej (wyprzedzanie) moje drugie auto scirocco (zatrzymałem się na haku, tu bez mandatu bo gość chciał tylko 150 zeta za rysy na zderzaku od szkła z moich lamp) Tak więc jeździjcie ostrożnie.
 4. Dziękuje wam bardzo za opinie i cieszę się że tak pozytywnie mbie postrzegacie. A co do opinii @C.R.E.A.M. nie mam już calibry, zastąpił ją monterey.
 5. Jak nie ustawiałeś to wchodząc na serwer pierwszy raz w go ustawiasz.
 6. Wszystkiego Najlepszego Harry 😄 

 7. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :) !

 8. Wszystkiego co najlepsze ! 🙂

 9. Wszystkiego Najlepszego 🙂

 10. Ja tam kilka razy odwiedze Mielno oczywiście na rowerze. Skoczy się z rodzinką nad okoliczne jeziorka. Kilka wypadów na off roadzik i na tym się pewnie skończą wakacje bo niewiele urlopu mi zostało.
 11. bana dostałeś za nazwanie mnie "baranem" ciesz się że tylko 3 godziny bo nie jestem Twoim koleżką z piaskownicy żebyś się do mnie tak odnosił. A za słowa dostałeś kicka chociaż mogłem od razu dać bana. Oczywiście jego słowa były na czacie głosowym więc czerwoni spokojnie mogą sprawdzić logi. To tyle w temacie tego osobnika. Pozdrawiam. edit. Nie tłumacz się teraz że u Ciebie "synku" jest bardziej obraźliwe niż "barania" chłopie jesteś kozak to bierz na klatę konsekwencje swoich słów i czynów. no chyba że jesteś 8śmio latkiem i słowo "synku" Cię dotyka bo czujesz się strasznie dorosły. a po drugie czekaj na decyzje góry i nie wypowiadaj się niepotrzebnie w temacie.
 12. Taka mała rodzinna, rekreacyjna niedziela 🙂
×
×
 • Create New...