Jump to content

Zoomix

Admin [Cs1.6]
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Profile Song

4 Followers

About Zoomix

 • Rank
  Szefuncio
 • Birthday 07/26/2003

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Wiktor
 • Nick:
  Zoomix
 • Skąd
  Zielona Góra
 • Gadu-Gadu
  66144201
 • WWW
  Brak
 • Skype
  Brak
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/id/Zoomix3/

Recent Profile Visitors

1312 profile views
 1. Jeżeli masz wątpliwości dlaczego twoje podanie na admina nie zostało zaakceptowane, poczytaj wyżej co ty w ogóle piszesz do starszych.
 2. @MIRAS [P] Wpuszczają do Heaven bez kwitu już ? [O] Nie chodzę do takich klubów. [P] Podrywał Cię kiedyś ten twój przyjaciel ? [O] Nieee xD [P] Posiadasz zwierzaki ? [O] Tak, 2 psy i jeden kot, Psy wabią się "Stabros" i "Tobiasz", Natomiast kot "Felek" [P] Czym się zajmujesz na co dzień [O] Uczę się, i pilnuję serwera xD [P] Co lubisz robić w wolnych chwilach ? [O] Przejść się wieczorem, sluchając muzyki. Uspokaja mnie to i sprawia mi przyjemność. [P] Masz starszą siostrę ? Tak z 27 lat ? ?? [O] Tak, ma 23 lata i 17.11.2020 dowiedziałem się że będe Wujkiem, Ahh już się czuje staro xD [P] A ogólnie posiadane rodzeństwo ? [O] Tylko starsza siostra. [P] Jest coś co byś chciał u Nas zmienić ? [O] Nie, wydaję mi się że nie ma takiej rzeczy. [P] Na co byś wydał - jakbym obdarował Cię teraz stóweczką ? [O] Dołożył bym się do zastrzyków hialuronowych do kolana dla matki.. [P] Co chciałbyś zmienić w swoim życiu ? [O] Więcej aktywności fizycznej, ale przez COVID troszkę ciężko xD @_Shiva_ [P] Morze czy góry? [O] Góry, nad morzem byłem 3 razy w życiu a w górach nie byłem nigdy. [P] Jaki jest twój ulubiony kolor? [O] Czerwony [P] Masz drugie imię? [O] Tak, Robert [P] Twoja ulubiona gra? (oprócz Cs'a) [O] Tak właściwie dużej biblioteki nie mam, głownie gram tylko CS:GO i CS 1.6, ale grałem kiedyś w GTA V na XBOX 360 i miło wspominam. [P] Jakich języków uczyłeś się i nadal uczysz w szkole? [O] Angielski i Niemiecki. [P] Czy mógłbyś mieszkać na bezludnej wyspie? [O] Nie [P] Rzecz bez której nie wyobrażasz sobie życia to? [O] Serce [P] Potrafisz śpiewać? [O] A to nie mi oceniać, ale kiedyś coś tam próbowałem z muzyką. [P] Większość czasu spędzasz w domu czy poza domem? [O] W domu [P] Twoja ulubiona piosenka to? [O] 003 - Dlaczego? Do następnego Q&A nominuję @TIBIGI !
 3. Nie oglądam TV, jedyne co oglądam na telewizorze to netflix.
 4. Nie potrafisz prostego demka nagrać? wpisujesz w konsoli record (nazwa demka) nagrywasz podejrzanego, kończysz nagrywać i wrzucasz na zippyshare.
 5. Nigdy nie paliłem, i palić nie zamierzam. I dokładnie jak napisał tayquil , palące kobiety mnie od siebie odpychają.
 6. Do stażu wydaje mi się że dodałeś sobie pare lat - Wiek - nigdy nie miales admina, za czym idzie zerowe pojęcie o AMXX, oraz możesz zacząć banować czystych graczy - steam - Admini są bardzo często, w dzień jestem głownie ja, natomiast mam teraz problemy ze steam, i internetem. Jak widzisz cheatera, zamiast pisać na czacie że ktoś cheatuje, nagraj demko i go zgłoś - https://home-edition.eu/forum/7-zgłoś-gracza/ Jak napisałeś, nikt się nie zgodzi. Bardzo wielkie - NIE
 7. Pewnie że tak, za 500 tyś mam sztuczną 😂
 8. Przestań dawać te swoje propozycję, naprawdę. Jak napisał Son Goku, ciągle dajesz propozycje które i tak nie mają szans żeby przeszły. NIE
 9. Zoomix

  Wywiad Zoomix

  Dziękuję że mogłem wziąć udział w wywiadzie. 😄
 10. Za dzieciaka klub przyjaciół myszki miki czy jakoś tak była moją ulubioną bajką, piękne czasy
 11. Zoomix

  Discord

  Wszystkie twoje propozycje są bezsensowne.
 12. Dokładnie to co napisał Sevral 😂
 13. Wszystko oprócz tej M4 Hyper-Beast słabe
×
×
 • Create New...