Skocz do zawartości

HarryFireBlade

Admin [CS:GO MOD]
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez HarryFireBlade

 1. No to @MaciE3k mnie uprzedził, miałem właśnie pisać o takową blokadę a w 100% dlaczego zostało właśnie przez niego wyjaśnione.
 2. nooo stówka. Szczęścia i spełnienia marzeń.
 3. https://www87.zippyshare.com/v/AxmbajBy/file.html 6:10 dlaczego przyczekał akurat w te drzwi?? 9:01 przy oglądaniu demka stwierdziłem że mógł słyszeć kroki i może dobry refleks. 10:49 na 1/4 zauważyłem model jak kręciłem demko nie widziałem tam gostka. 11:55 wchodzi w korytarzu po modelu do tego scope idealnie na model?? 13:34 wygląda jakby idealnie wiedział ile gostek cofnął.
 4. @zuza 1 u mnie za wjazd na rodzinę dostałbyś bana na dzionek jak nie dłużej no ale Vietnamos po tylu wulgaryzmach nie powinien dostać tylko upomnienia bo używał mocno niecenzuralnych słów. @Te-Tris @Sevral moglibyście zerknąć logi i przykładnie ukarać tych którzy są faktycznie winni. A Ty @zuza 1 odpocznij i nie daj się prowokować, proste. Jak będą Ci ubliżać rób zrzuty konsoli to się nimi zajmiemy.
 5. zdrowia, skilla i pieniędzy no i najważniejszego..... szczęścia,
 6. Dziękuje Paweł. To już taki wiek że człowiek przestaje się z urodzin cieszyć 😛
 7. Dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna za życzenia. A tego torta @Olka91^ proszę mi przywieźć do Koszalina.
 8. Wrzucam tylko propozycje map BOMB/Defuse bo na #3 raczej botki nie chcą grać na zakładnikach. https://gamebanana.com/maps/201274 żeby urozmaicić oklepanego dusta 2 https://gamebanana.com/maps/200174 https://gamebanana.com/maps/199822 https://gamebanana.com/maps/198991 no i może italy w wersji bomb/defuse
 9. HarryFireBlade

  [WRZESIEŃ'18] RS-Y

  Kilka kawałków na #3 https://www80.zippyshare.com/v/JCDuil37/file.html 1. BIAŁAS LANEK ft. Paluch Ale ja nie [by HarryFireBlade] 2. KALI 30 KMH [by HarryFireBlade] 3. KęKę Nigdy ponad stan [by HarryFireBlade] 4. Paluch List w butelce [by HarryFireBlade] 5. Paluch Self Made [by HarryFireBlade] 6. Paluch Spłata [by HarryFireBlade] 7. Paluch W moim zyciu [by HarryFireBlade]
 10. Kiedyś widziałem temat, który się urwał no ale warto by do tego wrócić. Więc reasumując fajnie byłoby takie spotkanko zorganizować, co wy na to? Np. W Malborgu bo @Olka91^ powiedziała że nas przenocuje (żarcik taki)
 11. HarryFireBlade

  Zlot HE

  Czyli @Katarzynka;) dowie się jak z noclegiem i w jakim terminie wolny, ja jestem z tych dla których termin i miejsce nie ma znaczenia. No byle nie były to Ustrzyki Dolne. Ale czy to Łódź czy Gdańsk nie ma więlszego znaczenia. Jak będzie info o tym jaki mógłby być termin zrobi się wstępną liste i trzeba zadziałać w temacie. Chociaż 5 - 10 osób ale żeby coś się zaczęło dziać.
 12. Lecz każda z nich była nawalona jak szpadel..
 13. który okazał się być psem z narkotykowego..
 14. a ten wyjął z szuflady wielkiego jointa..
 15. HarryFireBlade

  A vs. B ?

  czarny Domówka czy plenerówka??
 16. HarryFireBlade

  Avatarek MrFux

  @Olka91^ @Mala_ja ogarnijcie proszę @KEJZEEN za offtop.
×