Jump to content

HarryFireBlade

Przyjaciel
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by HarryFireBlade

 1. kolego, nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. pkt VI ppkt 21. I tak za przyspieszanie spadochronem dostałeś 12h, Przyspieszałeś w ten sposób pomimo tego że Cię upominałem. Myśle że po odpoczynku nie będziesz "ułatwiał" sobie gry w ten sposób. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwie. edit: chociażby o tym zapisie wspominam "(czyli ogólny zakaz przyspieszania postaci w jakikolwiek sposób)". I odpowiadając na Twoje pytanie tak, to jest banowane. Grałem w csa zanim jeszcze nauczyłeś się chodzić więc uwierz mi na słowo, ogarniam wszelkie sposoby na jakie mozna ułatwic sobie tą grę.
 2. Ja również jestem bardzo tolerancyjny...... nie mam nic przeciwko rasistom 🙂 (żarcik taki)
 3. A więc podobnie jak @MIRAS, za młodu, zaraz po zdaniu egzaminu( u mnie za 2 razem) w pierwszym roku nałapałem 18pkt były to dwie kolizje i zakaz wjazdu. Jedna z tych kolizji to było moje pierwsze auto renault 9 . Pojechałem z koleżką nad jezioro do dziewczyny poznanej na baletach w Mielnie. Kąpielisko na którym obsługiwała wypożyczalnie sprzętu wodnego było jakieś 30 km od mojego miasta i nigdy wcześniej tam nie byłem. Jadąc jakąś tam mniejszą drogą poza terenem zabudowanym (jakieś 100 - 110 km/h) zauważyłem drogowskaz na to właśnie kąpielisko i bez zastanowienia i zwalniania postanowiłem skrecić w drogę leśną. I w tym właśnie momencie trzask, huk szkło lecimy w las i z impetem zatrzymujemy się na drzewie. Oczywiście okazało się że na drodze którą jeździ może z 10 samochodów dziennie akurat wtedy kiedy skręcałem byłem wyprzedzany bodajże przez audi 80 (o ile dobrze pamiętam) z koleżką prócz drobnych zadrapań od szkła wyszliśmy bez szwanku, auto nie nadawało się już do niczego. Nigdy nie zapomnę w ciągu tych kilku sekund jak lecieliśmy na drzewo szyby z drzwi lecącej z prędkością jak w matrixie i słów kolegi "teraz ja jestem sprite a Ty pragnienie" (serio to powiedział). Później był jeszcze golf mojej chrzestnej (wyprzedzanie) moje drugie auto scirocco (zatrzymałem się na haku, tu bez mandatu bo gość chciał tylko 150 zeta za rysy na zderzaku od szkła z moich lamp) Tak więc jeździjcie ostrożnie.
 4. Dziękuje wam bardzo za opinie i cieszę się że tak pozytywnie mbie postrzegacie. A co do opinii @C.R.E.A.M. nie mam już calibry, zastąpił ją monterey.
 5. Jak nie ustawiałeś to wchodząc na serwer pierwszy raz w go ustawiasz.
 6. Ja tam kilka razy odwiedze Mielno oczywiście na rowerze. Skoczy się z rodzinką nad okoliczne jeziorka. Kilka wypadów na off roadzik i na tym się pewnie skończą wakacje bo niewiele urlopu mi zostało.
 7. bana dostałeś za nazwanie mnie "baranem" ciesz się że tylko 3 godziny bo nie jestem Twoim koleżką z piaskownicy żebyś się do mnie tak odnosił. A za słowa dostałeś kicka chociaż mogłem od razu dać bana. Oczywiście jego słowa były na czacie głosowym więc czerwoni spokojnie mogą sprawdzić logi. To tyle w temacie tego osobnika. Pozdrawiam. edit. Nie tłumacz się teraz że u Ciebie "synku" jest bardziej obraźliwe niż "barania" chłopie jesteś kozak to bierz na klatę konsekwencje swoich słów i czynów. no chyba że jesteś 8śmio latkiem i słowo "synku" Cię dotyka bo czujesz się strasznie dorosły. a po drugie czekaj na decyzje góry i nie wypowiadaj się niepotrzebnie w temacie.
 8. Taka mała rodzinna, rekreacyjna niedziela 🙂
 9. niestety chciałem się posiłkować hltv, które znów nie działa. Moje demko ma raczej za mało na obronę bana. https://www9.zippyshare.com/v/Oio56nPA/file.html tak naprawdę mam tu tylko dwie podejrzane akcje: 3:39 i 3:58 edit: sobb nie wypowiadaj sie nie potrzebnie w skardze tylko czekaj na zielonych.
 10. @Hellas rada dla Ciebie. waż słowa i pierw myśl potem pisz. Za taki tekst też pojechałbym Ci bana więc uważam, że jest jak najbardziej zasadny. Odpocznij i zastanów się drugim razem zanim coś nieodpowiedniego palniesz.
 11. bana dostałeś za poprzednią rundę tam gdzie na sayu mnie obraziłeś zresztą nie pierwszy raz, akurat wtedy przez przypadek bana za Ciebie dostał kto inny ale w kolejnej rundzie pokazałeś swoją obecność i naprawiłem błąd. Podkreślę Ci raz na zawsze, nie jestem żadnym Twoim koleżką z piaskownicy nie pozwolę na to żebyś pokazywał wobec mnie totalny brak kultury. I nie masz niesłusznych banów tylko te za Twoją kulturę i bezpodstawne oskarżanie innych graczy. Ja nadal jestem za tym abyś otrzymał perma na naszym serwerze bo zaniżasz tu poziom konwersacji i gry oskarżając każdego i używając łaciny osiedlowej. @Mirass @Atypowy proszę zróbcie z koleżką porządek bo to nie jest typ gracza potrzebnego naszej serwerowni. @JaQo jesteś niereformowalnym graczem. Nie dostałeś bana za tego "barana" tylko za całokształt Twojego totalnego braku kultury i szacunku do innych, nie będe wnikał dlaczego się tak zachowujesz bo to pewnie ma głębsze psychologiczne podłoże, Jakiś uraz z dzieciństwa (może Cię gnębią na podwórku) mniejsza o to. Nasza serwerownia od zawsze trzymała poziom i tak pozostanie i albo sie do tego dostosujesz albo naprawdę opuścisz nas na zawsze. I masz szczęście że została usunieta opcja miesiąc w konsoli bo tyle byś odpoczywał bo według mnie nie ma już szans Cię z resocjalizować.
 12. Chłopczyku ani na jednym ani na drugim demie nie ma ani jednej nienaturalnej akcjii. Jeżeli do którejkolwiek masz zastrzeżenie rozpisz demo bo szkoda mi poświęcać czasu na oglądanie hltv. A dostałeś bana na 1 dzień tylko i wyłącznie dlatego że dla Ciebie 3/4 graczy to odpały. Adminów tez non stop zgłaszasz, więc w mojej ocenie należało Ci sie . Do tego za obrażanie graczy wnioskuje o zastosowanie warna na forum, choć w grze również obraża więc tu decyzje zostawie zielonym i górze. @OWSIANY pszenny @Reikon @Bienio @Atypowy zerkniecie? jaqo.bmp
 13. @MIRAS Ty to na dziennikarza powinieneś pójść. @Honey tak jak wspomniał redaktor tutaj prędzej czy później i tak się wraca. Nie da się długo wytrzymać bez tej ekipy, żartów, nieraz uszczypliwości 😛 ale atmosfera trzyma więź z batonową społecznością.
 14. HarryFireBlade

  Mirass

  Odemnie 13 km do polskiej ibizy - czyt. Mielno.
 15. HarryFireBlade

  Mirass

  Hmmm Poznań miasto doznań. @MIRAS @Mirass pany to tylko 200 km odemnie więc jak będzie jakiś spot to dajcie znać mordeczki.
 16. Taka mała spontaniczna przejażdżka.
 17. Chociażby tak że przemieszczasz sie szybciej niż pozostali gracze. Masz @bobslej problem z akceptowaniem regulaminu i graniem zgodnie z jego założeniami to musisz ponieść kare, tym bardziej że robiłeś to z pełną premedytacją.
 18. nie musisz odpalac. wrzuc demko ktore za kazdym razem nagrywa Ci serwer. masz je w folderze cstrike
 19. https://www30.zippyshare.com/v/KmVUbbq8/file.html pomijam już Twoje nienaturalne hedy. 9:42 - skąd wiedziałeś, że tam biegnie?? kroki było słychać pod koniec dopiero 10:17 - wchodzisz i od razu obserwujesz model - to Twoim zdaniem jest normalne?? 13:35 - taki skan dachu?? za pierwszym razem sie leczyli ok. ale potem tak idealnie po modelach? no i dlaczego tylko ten jedyny raz?? 14:50 wbiegłeś i już nie skanowałeś. 15:15 - od razu wbijasz akurat wcelowując się w tu w typa?? Wybrałem te najbardziej widoczne akcje
×
×
 • Create New...