Skocz do zawartości
MisiePatysie

[Rozpatrzone] Aim.exe><

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:    Aim.exe><
Serwer: #3
Data: 15,02,17
Adres ip (amx_ip):

#3 Aim.exe >.< VALVE_0:0:700847343  89.77.226.123  Nonsteam  ZmienneIP
Demo/screeny: http://www113.zippyshare.com/v/wKBnOqXT/file.html


Opis sytuacji:  Kultura gracza pozostawia bardzo wiele do życzenia, demo przedstawia kilka chwil okraszonych bogatym słownictwem tego "pana". Ponadto obraża innych, niestety w obecnosci adminów sie pilnuje.

Demo jest krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez KaSiA
      Dręczy mnie to dość długo i muszę to w końcu poruszyć - chodzi o kary za przeklinanie na serwerze. Ponieważ jestem opiekunem #1 poruszam ten temat tutaj i NIE proponuje zmiany na pozostałych serwerach. Na #1 natomiast chciałabym zniesienia kar za przeklinanie.
      Jesteśmy dorośli, wszystko ma swoje granice i myślę, że je znamy. Wiele osób wchodzi do gry rozładować emocje i przeklniecie jest zrozumiałe. Poprzez karanie graczy na "rzucenie kurwą" tracimy ich. Serwery posiadające dużą grywalność zezwalają na przeklinanie. Oczywiście, jeśli słowa te są nadużywane, można wywalić gracza po wcześniejszym upomnieniu, aby ochłonął.
      W Regulaminie serwera #1 powinny znaleźć się informacje:
      1. Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, co nie znaczy, że można tego nadużywać.
      2.  Zachowujemy kulturę.
      3. Obrażanie (w szerokim tego słowa znaczeniu) innych użytkowników jest surowo zabronione.
       
      Osobiście przyznaję, że nie karam za przeklinanie, chyba, że jest to nadużywane. Zwracam uwagę, albo daje mute i po sprawie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...