Skocz do zawartości
BRabbit

28 dni/tygodni pozniej

Rekomendowane odpowiedzi

28 dni pozniej

produkcja: Francja , Holandia , USA , Wielka Brytania

gatunek: Horror

data premiery: 2002-11-01

opis: Groźny wirus wydostał się z brytyjskiego laboratorium. Aby się zarazić wystarczy jedna kropla krwi, zainfekowana osoba w ciągu 12 sekund traci władzę nad umysłem i ciałem i staje się agresywną istotą żądną krwi. W ciągu 28 dni cały kraj zostaje ogarnięty zarazą, a zdrowych pozostaje zaledwie garstka ludzi. Starają się przetrwać, ale życie pokaże im, że to nie wirusa powinni bać się najbardziej, ale samych ludzi...

http://www.youtube.com/watch?v=sBZnuUZIbBQ

28 tygodni pozniej

produkcja: Hiszpania , Wielka Brytania

gatunek: Horror

data premiery: 2007-05-06

opis: Kontynuacja horroru "28 dni później". Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

http://www.youtube.com/watch?v=ZwxbTDPQNG4&feature=fvst

moja opinia:

dwa najlepsze filmy o zombie, chociaz trudno nazwac ich zombiakami, raczej zainfekowanymi

od momentu obejrzenia tych dwoch filmow wiekszosc nowo obejrzanych horrorow o zombie wydaje sie byc totalna porazka, chyba juz nikt nie nakreci czegos tak dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałam , fajny :)

Wyrobiłam sobie zdanie o żołnierzach przez ten film :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...