Skocz do zawartości
Gość

Logan: Wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wracam właśnie z kina i postanowiłem zrobić mini recenzję. 

Od czego tu zacząć? Od tego że zbieram szczękę z podłogi? Od tego że miałem łzy w oczach? 

Ci co oglądali poprzednie odsłony X-men-ów wiedzą że to czyste kino akcji. Tutaj nie ma sielanki, nie ma szkoły, mutanci są na wymarciu. Od pierwszej sceny dostajemy kubeł zimnej wody który informuje TO NIE JEST TYPOWY FILM AKCJI.

Muzyka jest świetnie dobrana idealnie komponuje się z otoczeniem, tym co się dzieje na ekranie. Nie ma momentu że muzyka nie oddaje klimatu tego co widzimy na ekranie. 

Zdjęcia miejsce akcji są skromne, nie mamy nawalonych efektów ani wybuchów ale to ma swój urok i zachwyca. 

Co do akcji nie ma jej dużo bardziej są pokazane relacje między bohaterami ale jak już jest to jest masakra no i fakt że film ma kategorie R pozwala mu na wykorzystanie potencjału ostrzy. 

To co zrobił Jackman i Stewart pokazuje klasę samego filmu. Włożyli całe serducho w swoje rolę. 

Krótki opis :

Logan traci moc, opiekuje się Charlesem i poznaje dziewczynkę która kogoś mu przypomina. Tyle nie będę spoilerowal. 

Reasumując jeśli chcecie zobaczyć wzruszająca historię która jest najl najlepszym pożegnaniem z Loganem Idźcie to kina . Nie ma momentu w którym żałowałem wydanych pieniądze. Sam fakt że 90% osób na sali czekało na scenę po napisach (której nie ma) daje do zrozumienia jaki świetny to film. 

Film dostaje ode mnie 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Wolverine'a najlepszy film bez wątpienia "X-Men Geneza: Wolverine" - najlepsza część jak do tej pory. Jeśli chodzi o film to na razie nie będę oglądał, poczekam na HD :)
Chciałbym zobaczyć jak Tom Hardy zagrałby Logana :)

Jackman jako jeden z ulubionych aktorów ma u mnie pełen szacun m.in. za role Van Helsing, X-Men 2, Źródło czy Prestiż - polecam bardzo!

Nie mam pytań co za angaż!
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/logan-film-hugh-jackman-wolverine-adr-recording-sound-dubbing-twitter-video-a7617331.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...