Skocz do zawartości
Złoty

"Pytanie na dziś" - zasady zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie trochę podebrać pomysł od @JaNcZo_wiN. Mam nadzieję, że się nie gniewasz 🙂

Utworzyłem nowy dział na forum, w którym będziemy zakładać oddzielne tematy dla każdego pytania. Zasady są banalne. Otóż każdego dnia, jeśli oczywiście zabawa się nie znudzi, będą się tutaj pojawiały pytania. Kto je będzie zadawał? Pierwszeństwo ma osoba, która jako pierwsza odpowiedziała na poprzednie pytanie. Jeśli dana osoba w przeciągu 24h od poprzedniego pytania nie zada swojego, wtedy pytanie może zadać ktokolwiek, czyli zasada "kto pierwszy ten lepszy". 

Tematy z pytaniami nie będą zamykane, można w nich cały czas udzielać odpowiedzi, dzięki temu w sumie nawet lepiej się poznamy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! Odświeżone zasady gry !!!

 

 

Zasady zabawy :

 

1. Redaktor tworzy temat z pytaniem / zagadką.

2. Temat pozostaje otwarty 24h od momentu powstania.

3. Każdy użytkownik w kilku zdaniach lub jednym słowem może odpowiedzieć na pytanie.

 

Zakazy :

 

1. Zakazane jest udzielenie odpowiedzi łamiącej ogólny regulamin forum.

2. Zakazane jest udzielenie odpowiedzi wulgarnej - obraźliwej -  prowokującej.

Złamanie zasad zabawy wiąże się z otrzymaniem 1 ostrzeżenia ( Kary nieuwzględnionej w taryfikatorze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...