Skocz do zawartości
Dr.DR3

Problem maści softŁerowej ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę owijał w bawełnę. Problem wygląda tak od wczoraj nie mogę uruchomić Csa (dzień wcześniej wszystko hulało). Wygląda to tak, że jak go próbuję uruchamiać to odpala się w procesach i nagle zanika. Przez moment status na steam figuruję z odpalonym Cs`em i po chwili robi się online. Próbowałem reinstalować Csa, spójność plików, usuwałem plik ClientRegist.blob, więcej nic mi do głowy nie przyszło (z pominięciem format). Nic nie pobieram, nie wchodzę na dziwne strony. No jakaś kpina. Wczoraj od 15 do 20 nad tym gównem siedziałem i nic. Może wy macie jakieś rozwiązanie bo mnie już zalewa curvica..... :D

PS. Zapora posprawdzana, AntyVir też nie blokuje. NO masakra jakaś......

I NEEED HELP!!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odpalonym Steam otwórz menadżer zadań i w procesach znajdź Steam.exe *32. Zakończ proces, włącz Steam i spróbuj odpalić csa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie nada ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dr.DR3 napisał:

Niestety nie nada ;/

pewnie zainstalowało ci sie jakieś gówno które wymusza zamkniecie aplikacji steam , prześwietl cały komputer , wszystkie procesy , wszystko co jest odpalone i jest w miarę tego nie znasz , ja miałem kiedyś taki sam problem , zainstalowało mi sie badziwie jakieś , chociaż miałem antivirusa , blokady itd , zamykało mi programy typu gg, skayp , zamykało przeglądarki domyślne i nie wiem jak ale zainstalowało Mozllie , jak grałem np w fife to tak samo potrafilo wyłaczyć mi grę . Mi osobiscie pomogł format bo nie szło tego gowna odinstalować , poprostu nie umiałem co odinstalowałem to na nowo sie pobierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dr.DR3 No wstydziłbyś się ! Musiał się CS popsuć żeby zawitać na forum stary wyjadaczu ! :D Wpadaj częściej kope czasu minęło :D A co do CSa chcesz to mogę spakować mojego w zipa w kilka partów czy coś jak to pomoże ale podejrzewam, że syropkiem na to jest format :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomogło to co ci koledzy podpowiedzieli, to spróbuj po kombinować z rozdzielczością daj na niższą ustaw sobie jeszcze 16 bitów jak masz 32 i spróbuj załączyć i powinno śmigać, a później sobie w CS zmienisz, a jak to nie pomoże to wyłącz proces hl.exe 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


No muszę częściej Wpadać :D.

Co do tematu. To posprawdzam te opcje ale za tydzień bo właśnie za 1h jadę do  Zakopca na tydzień :D:D. Dzięki Chłopy za pomoc, na pewno dam znać czy podziałało. Ale coś czuję, że bez formata się nie obędzie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...