Skocz do zawartości
LEader

Kepin

Rekomendowane odpowiedzi

demo chyba wyjasnia wszystko ;) 2 i 4 runda mówią same za siebie kto widzi kepina od razu leci dla niego BaN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tym banem to moze być problem ;/ Seq ma takie samo IP jak on.. [AMXX] Kepin's IP address : 83.22.2.73 ...

ja dziś go gnębiłem slayami. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

bardzo mnie wzrusza seq i jego podobne IP... on dawno okreslil sie co mysli o serwie i jego adminach...

jak sobie chwile od nas odpocznie to go nie ubedzie a my sie czitera pozbedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas wiezysz w to bo ja nie;>

a co to seq'a to nie jego problem ze jego brat czitoje od jest czysty i jeden z najlepszych graczy na servie umie rozroszac caly team zegby np.raszowali a nie kampili.

Nie podoba mi sie twoje podejscie do tej sprawy dzizas

jak sobie chwile od nas odpocznie to go nie ubedzie a my sie czitera pozbedziemy

co to ma byc??

tylko server traci dobrych graczy!!

P.S Gracz ma prowo wyrazac swoje zdanie na temat servera i adminow grajacych tam;]

P.S to moje zdanie na ten temat nie brac go poduwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

jesli ktos zmienia nicka na "Dzizas i reszta adminow to cioty" wie dokladnie co robi... i nie mowa o czitach bo o dziwo ich nie stwierdzilem (a zabawna sprawa) chamstwa niezniose ani ja ani Kilas a was wtedy jeszcze niebylo wiec nawet nie mam zamiaru dyskutowac

//LEader: Właśnie bo to nie temat na dyskusje więc albo nowy temat albo zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...