Skocz do zawartości
Scotty

[Rozpatrzone] Haze ~~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Haze ~~
Serwer:
1# [FFA] BaToN POLAND Server
Data: 2017 05 08 
Adres ip (amx_ip):
185.55.65.172
Demo/screeny:http://www64.zippyshare.com/v/dyUuj2uY/file.html 
Opis sytuacji:od minuty 8:30 do 9:00 widać doskonały przykład aimbota tzn. natychmiastowy przeskok celownika na hitbox którego trafienie powoduje największy dmg czyli najczęściej głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja nie mogłem znaleźć na demku gracza o nicku Haze ~~? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę normalnie w drużynie CT jest w tym momencie który nas interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem, pomyliłem z demkiem hltv różniącym się ledwo paroma cyframi IksDe 

W każdym razie akcja faktycznie podejrzana, szczególnie, jak jedzie po gościu ukrywającym się na dachu za tą ścianką. Ale dla mnie za mało podejrzanego, aby banować. Czasem, jak mam naprawdę zrytego fuksa, to podobnie potrafię przeskoczyć od łba do łba, tak instynktownie. Ja nie byłbym za banowaniem, za krótka ta podejrzana akcja dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przeskoczyć celownikiem prawda ale nie tak nie w tej samej sekundzie przeskoczyć z głowy na głowę jego celownik się nie przesuwa tylko teleportuje a to oznaka aim bota potwierdzająca w 100 % bo tak aim bot działa wcześniej była akcja na dachu zamkniętego bs i tez jego celownik się nie przesuwa tylko teleportuje idealnie na głowy.

 

 

By CZK,

Dobrze. Zaraz się sprawdzi ktoś z GA albo ja wydamy werdykt i zamykamy sprawę. Więc nie pisać już tu chyba, że ktoś demko ocenia. + Dla Ciebie za nagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...