Jump to content

Kapibar

Przyjaciel
 • Content Count

  703
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Profile Song

Kapibar last won the day on February 19 2021

Kapibar had the most liked content!

About Kapibar

 • Rank
  Psychofan moderatorek \(^^)/

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Marcin
 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

11269 profile views
 1. @son goku Szkoda, kolejny dobry agent odchodzi 😕 Wpadnij jeszcze kiedyś
 2. Długo się zbierałem, żeby to obejrzeć. Thriller psychologiczny. Miazga. W zasadzie, to nawet nie dużo w nim sci fi. Wyobraźcie sobie pokój, w którym są ustawione 23 krzesła. Na każdym z nich siedzi jedna osoba. Jedna z tych 23 osób decyduje, która z nich danym momencie się "ujawni" i dojdzie do głosu. Problem polega na tym, że ten pokój istnieje w ciele głównego bohatera, a te 23 osoby, to żyjące w nim osobowości. Główny bohater porywa 3 nastolatki w niewiadomym celu. A może to jedna z tych 23 osób? Genialna rola Jamesa McAvoya. Nie da się opisać tego majstersztyku. Polecam zdecydowanie.
 3. Kapibar

  Ban Karasuba

  + czysto - spalony Komol.dem ~ 16:50 - normalna akcja, obczaja bramę; + ~ 17:14 - zupełnie czysto; + ~ 17:50 - wchodzi, bo raszuje, sam tak wchodzę; + ~ 19:08 - bez komentarza; + CZYSTO x1 Komol1.dem ~ 2:07 - wyszedł normalnie, zauważył gościa, to zabił; + ~ 2:19 - celuje w kurnik, bo jakby ktoś wyszedł drzwiami, to by usłyszał, a ze dworu dopiero przylazł; + ~ 2:46 - nawet na zwolnionym 1/2 wszystko wygląda normalnie, wcześniej popatrzył na model, mógł być przypadek; +/- ~ 9:58 - mógł jechać po modelu, a mógł być przypadek, słaby i odosobniony dowód; +/- ~ 17:45 - szukał terro, słyszał strzały, gdzieś musiał być jeszcze jeden, wskoczył w okienko, widzi tt, to strzela... a @KARASUBA555 opis podejrzanej akcji " Nie wiem dziwne trochę", to już lepiej nic nie pisz; + CZYSTO x2 Werdykt: Czysty. Ban całkowicie nieuzasadniony, nie wiem, gdzie tu admin widział czity. Naprawdę... daję UB.
 4. Tradycyjnie, + czysty - do pieca Demko tajakilałaja @Tayquil Vexiol4.dem ~ 8:06 - zbieg okoliczności mógł być, takie pół na pół; +/- ~ 8:46 - za modelem; - ~ 8:56 - idealnie wcelowany, info z nieba; - ~ 11:37 - no ewidentne; - ~ 12:18 - na fleszu, zanim zaczął schodzić, wcelowany; - spalony x1 Demko vexiol.dem ~ 18:30 - wcelowany, wcześniej jakby obczajka po modelach, w dziwne miejsca patrzy; - ~ 18:42 - po modelu, w to miejsce taki pro gracz by nie celował, jakby wybiegał; - ~ 19:40 - słyszał, ale wcelowany, dziwne; +/- ~ 20:53 - czysto; + ~ 21:17 - nawet się nie kryje buc; - spalony x2 Vexiol3.dem ~ 2:50 - mógł coś słyszeć i nie był wyjątkowo wcelowany; + ~ 4:00 - po modelu, ale mógł być przypadek w czasie, jak się czaił; +/- ~ 4:47 - prefire; - ~ 5:36 - reakcja pantery... lub czitka 😐 ; - podejrzany +/- Vexiol1.dem ~ 1:20 - czysto; + ~ 1:50 - podejrzane wcelowanie, ale słyszał ich, także ten; +/- ~ 2:45 - idealnie na tacy przykład wzorowego wh; - podejrzany +/- Werdykt: spalony, do pieca i cebulką posypać.
 5. + czysty; - odpalony; ~ 18:20 - aim; - ~ 19:38 - aim; - ~ 20:38 - podwójny aim; - Wniosek: aim. - Zamek.
 6. Kapibar

  Glebbie

  Niestety, musisz zgłaszać na u@, admin nie widzi wszystkiego, @Panczu, ani tym bardziej nie słyszy wszystkiego. Jako że ostatnio grałem z Amelią (nie wiem, czy nie ogarnął, że wszedłem na serwer, czy miał wywalone), pamiętam, że dosyć niegrzecznie się zachowywał, więc mogę uwierzyć Ci na słowo, że Cię sprowokował. Masz nauczkę na przyszłość - pisz na u@ lub rób screenshota/krótkie demko. Z chamstwem trzeba walczyć, byle by nie za pomocą chamstwa 😄 Bana skracam do 30 min ze względu na to, co powyżej napisałem (czyli już wygasł).
 7. Jeśli mógłbyś/mogłabyś przejąć całego skilla jednego z graczy HE, to kto by to był?
 8. Jeżeli kobiety, to OCZYWIŚCIE, że oczy 😁
 9. Powtórki Top Gear (do 22 sezonu) z Hammondem, Mayem i Clarksonem 😛 a tak z nowszych, to "Who wants to be a millionaire" z Clarksonem 😄
 10. Czy tylko ja mam wrażenie, że koń wygląda, jakby był taki no ten Glamour ? 😂 ale zdjęcia mega, piękne 😉
 11. A powyżej 38, testament i tel do księdza po ostatnią posługę. Nie ma lekko 😐
 12. @popus czy to ty fajna piosenka. Szanuję i pozdrawiam - Kapibar. 😄

  1. Show previous comments  1 more
  2. Kapibar

   Kapibar

   A dzisiaj ogarnąłem, co to za piosenka... masakra, tyle lat mam i nie znałem 🤣😳

  3. popus czy to ty
  4. Kapibar

   Kapibar

   @popus czy to tyNo gdzieś mi umknęło, a wczoraj kumpel mówi, a to to na podczerwień się przesyłało.. i gdzieś to już słyszałem 😄

 13. Tak, ale dalej nie wiem, gdzie to się podziało 😐
×
×
 • Create New...