Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem odnośnie Cs'a...Scina mi grę co 3-4 sekundy mam takiego jakby laga.Nie piszcie mi, że to wina pukawki bo ten problem dzieje się od dosyć dawna.Nie wiem czym to może być spowodowane.Szukałem odpowiedzi w internecie gdzie pisali, że cs jest starą grą więc działa na windowsa 32 bitowych a nie 64 itp co według mnie jest bzdurą bo jakoś u osób które mają win 64 bitowego wszystko śmiga.Fps stałe 100.Ping jak sami zobaczycie na filmiku poniżej który wrzucę, że jest w granicach 18-30/40 max.Zresztą kto obejrzy demko ten będzie wiedział mam tylko nadzieje, że zobaczycie również tam to co staram wam się wytłumaczyć czyli te z dupki wzięte ścinki.

Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł to bardzo bym prosił o pomoc, bo już sam nie wiem co jest tego przyczyną.Dodam, że kombinowałem z komendami w konsoli typu  rate/cl_cmdrate itp i nic to nie daje, ustawiłem piorytet na niski i również 0 poprawy...

Link do dema:http://www18.zippyshare.com/v/zaP7NaGQ/file.html

Rynce opadają...

#edit dodam, że na filmiku jest odpalona komenda "net_graph 1" gdzie pisze, że mam 800 pingu jakiś bug jest (Z tego co pamiętam tam były liczby od 30-40 ms strasznie szybko się zmieniając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam to samo, kombinowałam , zmieniałam neta, instalowałam na nowo cs'a   i dopiero jak zrobiłam reset systemu pomogło.  Spróbuj może akurat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Honey napisał:

Miałam to samo, kombinowałam , zmieniałam neta, instalowałam na nowo cs'a   i dopiero jak zrobiłam reset systemu pomogło.  Spróbuj może akurat 

Formatowałem kompa w zeszłym tygodniu.

ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...