Skocz do zawartości
krzysssi3k

McLovin^ (nie nasz :P )

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz jeszcze nie zbanowany. Długo nad nim siedziałem, co widać po rozmiarach dema.

demko do oceny, nie ma perfidnego wh, ale w zachowaniu gracza widać, że mniej więcej wie kiedy się w danym miejscu zatrzymać, skupić uwagę, tam gdzie nikogo nie ma tylko chwilkę spojrzy.

McLovin^ STEAM_ID_LAN 89.245.121.247

http://www.speedyshare.com/files/22794027/mclovin.dem

http://www.speedyshare.com/files/22794082/mclovin2.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając na serwerze i widząc jego gre, wiedziałem że czituje bo skanował wielokrotnie i skutecznie. Admin nie reagował na moje prośby banowania niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ponownym obejrzeniu już mam pewność, czit ;) przy najbliższej okazji trzeba zbanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam pierwsze demko i nic a nic tam nie widzę podejrzanego w zachowaniu Lovina. Buja się nawet na boki tak jak ja, kiedy w napięciu oczekuje na wroga :D czyli nic nie ma :D

Zaraz obejrzę sobie 2 demko, jeśli tam coś ciekawego zobaczę to napiszę.

Mogłeś się nie bawić i zrobić mu ssy jeśli nie miałeś pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olmen czy jak ci pisza i mowia

masz problem bo ktos lepszy nie mial bym nic przeciwko gdyby bylo demko i ss ale nie bo po co admin wie lepiej o.O (co widac)

Jestem Adminem na sieci HSP Headshot Projekt i jakos kazdy wie co jest i robili mi juz demka i ss i all czyste ale tu widze sam ogar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wg mnie czyste ale ja tutaj guru nie jestem :P Choć bardziej podejrzane by mi było to co widziałem na trainie chwilkę po wejściu na serwer. No ale że nie mam nic 'w ręce' pomińmy ten wątek. UB się należy.

A kszyha mogłem nie wołać na serwer jak zobaczyłem nick z blacklisty który gra, zbyt pochopne postępowanie z mojej strony :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mclowin, najpierw kup stema i potem mow ze jestes lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olmen pisz na temat. A Twój steam za 10 zł, nie czyni Cię lepszym. I nie jest powiedziane że tylko non steamowcy czitują. Bo masa steamowców już została zbanowana za czity.

No teraz tutaj chyba każdy czeka na guru Dzizasa :D

McLovin bądź cierpliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

jak dla mnie wh, koles niezle sie pilnuje pewnie jakas kropeczke ma. Zauważalne ruchy w paru momentach charakterystyczne kierowanie celownikiem w kierunku przeciwnika. Watpie ze ssy by cos daly na takie odleglosci a nie watpie ze krzysiek byl gotowy by je zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czysty - UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, obejrzałam demko jeszcze kilka razy. Co właśnie mnie zaniepokoiło to-

-początek filmu , zauważył że ktoś biegnie w stronę tunelu, zrobił wtedy unik w lewo, chowając się za ścianą i nastawił szybko powiększenie w awp

- drugi przypadek to gdy stał na balkonie w tt i diabełek biegł dołem w kierunku schodów- Mc lovin w tej chwili krzyknął do drużyny - "dołem"

No więc chyba jednak Dzizys miał rację :P

Wuhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem to także kilka razy i podtrzymuje swoje zdanie ;)

ale i tak gratuluję, dobrze się maskowałeś.

A ssy i tak nie są rozstrzygające, bo istnieją programy do wyłączania wh podczas gdy ktoś robi ssy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kejti posluchaj a uslyszysz kroki .....

zalosne i tylko zalosne

dzizys czy jak ci bardzo dobry jestes serio o.O (az sie smiec chce)

krzysiek mowisz ze dlugo sie maskowalem ... czlowieku masz 6 lat czy co ? gram u was 2 dni a ty mowisz dlugo sie maskowales "smiech na sali"

//LEader: Post nie wnoszący nic do tematu ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie WH na "czuja"... LOL... Jak ktoś dłużej gra to:

a) słyszy jak ludzie biegają - dziwne nie?

b) umie się ustawić/wie jak chodzą ludzie

c) wie gdzie i w jakim czasie można "dobiec"

P.S. To nie znaczy, że ON tego nie miał. Właśnie ściagam jakiś programik, którym wygodnie sobie obejrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All niezli tu jestescie

Zapraszam do nas na server to jezeli wy mowicie ze ja juz cos mam o.O to niechcecie widziec adminow z naszej sieci jak graja .

Nada czekam na ostateczny werdykt

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... Obejrzałem sobie demko pierwsze. I tylko mogę się doczepić do pierwszej sceny - jak przez ścianę trzyma celownik na kimś. Tyle, że nie wiem czy wcześniej (przed początkiem demka) go nie usłyszał - tego na demku nie ma.

W dalszych częściach owszem przygotowuje się "na" ludzi, ale jakby nie niebieskie linie to bym w ogóle nie powiedział, że coś ma - sprawdza obie strony. Ustawienie w okienku jest takie, żeby zmaksymalizować szanse trafienia i zminimalizować szanse oberwania - przekątna. Co mnie męczy - typ lata bez celownika, ale jak ktoś ma skrypt na strzał (z włączeniem celownika) to raczej normalne - chciaż tego skryptu nie zauważyłem w użyciu. Może tak gra.

Jest ujęcie jak idzie prawie na respa ct - nie odwraca się ani razu w jego stronę, patrzy tylko w okienko. Tyle, że jak się zastanowić - jego tm przyszedł właśnie od tego respa więc też nie jest to coś w jakikolwiek sposób rozsądzającego.

P.S. Jak ktoś chce to do odtwarzania sciągnąłem sobie - compLexity Demo Player

A i jest jeszcze jedna scena gdzie z okienka w domku na długiej dokładnie ustawia celownik na wybiegającego CT... tyle, że tego CT ostrzeliwuje wcześniej jego tm - tak nie widać tego CT, ale można sądzić, że kolega z zespolu nie strzela w "powietrze".

// edit

Mój drugi post

I demko drugie. Tak samo początek - trzyma na kimś celownik. Nie wiem czy słychać było jak strzela - sytuacja identyczna jak na 1.

Potem wyskakuje za drzwi i załatwia jakiegoś ct - fajnie ale jakby nie miał cg_fov 130+ to za cholerę przy wh go by nie zauważył - może ma coś innego - jakieś kropeczki na mapie czy cuś, co by nie dawało mu wiedzy kiedy ct podchodzi do krawędzi budynku, więc jak dla mnie czysto.

Reszta demka normalnie - wolniej celował niż ct, head i kaplica.

Żadnym guru nie jestem, mam tylko doświadczenie i gram w specyficzny sposób. Równie dobrze On może mieć też swój własny styl, który go odróżnia od innych (ten celownik, a właściwie jego brak). Szkoda, że oba demka z jeżdżeniem po kimś przez ścianę zaczynają się od tego wodzenia - co kompletnie jak dla mnie zakłamuje obraz... Ale jak napisałem, ja tam nie jestem wszechwiedzący, a tu przecież panuje domniemanie winności i trzeba niewinność dopiero udowadniać :>

Leniwiec : używaj opcji edytuj nie pisz post pod postem . Ostrzeżenie słowne.

No ok... Tyle, że to dwa posty do osobnych demek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko podejrzane ale stwierdzić 100 % nie można wh, bo gra polega na chronieniu obszaru w którym jest mało możliwości, oczywiście podejrzane sytuacje są ale stwierdzenie stanowczo czy ma czy nie jest trudne gdyŻ, gracz gra z awp co utrudnia zadanie. Najlepiej kiedyś trzasnąć ss i tyle. Krzysiek nie ma programów do tego by wyłączało czity jak są robione zdjęcia ;P

//edit

McLovin, podaj mi ip tego serwera na PW najlepiej żeby nie reklamować ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer pewnie z msagh... :P Jeszcze paru znajomych tam gra... chociaz teraz poziom się obniżył... nie tylko gry...

Na innym wątku było, że nawet jak program wyłącza wh w trakcie SS to i tak nie daje rady na każdy z SS... pisało, że 2 z 5 są "rąbniete" i tak...

//LEader: Offtop. Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w końcu uB i będziecie mi robić ss czy co ?

Batonik strona to [cenzura] i [cenzura] bo my łączymy się w jedna i to wielka siec (Adma mam na [cenzura])

I dla tego przez tydz mamy drobne usterki

//LEader: Regulamin się kłania reklamowanie servera ostrzeżenie następnym razem bana dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż by teges...

LEader... jeśli pisanie o SS jest w tym wypadku Off, to właściwie nie wiem po co można pisać w tych wątkach... Chociaż może rzeczywiście... nie napisałem, że odnoszę się do wcześniejszego posta.

Więc sprostuję...

Szkoda, że nie ma SS do tych demek, bo wbrew wcześniejszemu piszącemu (krzysssi3k) w innym wątku napisał ktoś, że po to jest aż 5 robione (i mają być dostarczone wszystkie), żeby nie zadziałały programy obchodzące - które jednak mają taką opcję wbrew temu co napisane jest wyżej (batonik).

P.S. Tak, to o msagh było off topic. Ale to tylko pierwsze zdanie...

P.S.2. Tak, nie mogłem już przeedytować własnego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie uB czy nie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baton podaj mu ta decyzję bo to nie skończy się. A jak nie to McLovin na PW gadaj z nim i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co widziałem i z mojej ręki unbana nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...