Skocz do zawartości
Zgredzior

Nie moge miec swojego nicku -,- ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nie moge miec swojego nicku -,-
Staż w cs'a: 14 lat
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):  https://www.gametracker.com/player/Nie moge miec swojego nicku -%2C-/31.186.83.63:27015/
https://www.gametracker.com/player/-%2C-/31.186.83.63:27015/

Gdzie miałeś/aś admina: Fragujemy
Gdzie masz admina: Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Jestem spontanicznie na serwerze, lecz często gdy wchodzę jest jakiś czit, który psuje całą rozgrywkę, a ludzie w tym czasie wychodzą i nie ma z kim grać. Jestem doświadczonym adminem. Aktualnie gram na NS, ponieważ mam problem z grafiką na Steam i staram się ją naprawić (1300h na steam). Potrafię odróżnić czitera od zwykłego gracza (dobrego też) oraz jestem dośc komunikatywna osobą.
Kontakt: Forum oraz Tel na priv :). Steam: wujekzenon (tymczasowo na nim nie przesiaduje)

Kpt.Zbik - A czy to dziwne, że w wieku 6 lat już siedziałem przy cs ? Bo jestes mocno zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staż w cs 14 lat ? a wiek 20 :D

Jestem doświadczonym adminem...
Czyli tak na prawdę nic więcej , wytnij i wklej  
 Jesteś spontanicznie na serwerze...duży minus
 Generalnie Steam powinno być czymś  świętym ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demka +

Kultura nigdy nie mialem zadnych zastrzezen +

Co do przebywanie na serwerze to teraz kazdy z #1 adminow urzeduje tam spontanicznie wiec tego nie biore jako minusa

Mial adma +

Poudzielaj sie troche na forum (chociaz ja na to nie patrze)

A z tym steamem to mozesz sprobowac napisac tutaj moze bysmy mogli jakos pomoc bo pasowaloby go miec.

Ogolna ocena: Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam +

Aktywnosc ; nie oszukujmy się mało ludzi gra na #1 wiec tym samym lipnie się gra 1 vs 1 np na nuke. Wiec nie mam zastrzeżeń. +

Kultura +

Dema +

Miał Adma +

Forum +

Oferuje pomoc jakbyś sobie z czymś nie radził.

TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak, zgłasza odpałów na u@, do tego doświadczenie w adminowaniu na +, tak samo kulturka, przyjazny, przyda się na pewno! Steama ogarnij na portalu aukcyjnym i będzie git malina :)

Piona!! 

//Edit: Ajm sory, ale faktycznie nie doczytałam co do steama :) oganiałam wszystko na telefonie, brak czasu itd. spoko, ale fajnie byłoby gdybyś ogarnął grafe żeby móc swobodnie grać na steam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za to, że się wypowiem w swoim podaniu.... Mam steama.... Jak juz czytacie, to czytajcie ze zrozumieniem. Dziękuje :)

PS: Jak kogoś szokuje 14 lat w stażu, to owszem... gram od zerówki :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wstępnej analizie mogę Ci powiedzieć że pewnie go dostaniesz, tylko poczekać musisz bo @Honor i @batonik na ogórki do Niemiec pojechali...

By Olka91^,

Szymon, wypowiadaj się na temat podania ( + i - ). A nie jakieś bajki piszesz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.