Skocz do zawartości
KaSiA

Zmiana Regulaminu - przeklinanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dręczy mnie to dość długo i muszę to w końcu poruszyć - chodzi o kary za przeklinanie na serwerze. Ponieważ jestem opiekunem #1 poruszam ten temat tutaj i NIE proponuje zmiany na pozostałych serwerach. Na #1 natomiast chciałabym zniesienia kar za przeklinanie.

Jesteśmy dorośli, wszystko ma swoje granice i myślę, że je znamy. Wiele osób wchodzi do gry rozładować emocje i przeklniecie jest zrozumiałe. Poprzez karanie graczy na "rzucenie kurwą" tracimy ich. Serwery posiadające dużą grywalność zezwalają na przeklinanie. Oczywiście, jeśli słowa te są nadużywane, można wywalić gracza po wcześniejszym upomnieniu, aby ochłonął.

W Regulaminie serwera #1 powinny znaleźć się informacje:

1. Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, co nie znaczy, że można tego nadużywać.

2.  Zachowujemy kulturę.

3. Obrażanie (w szerokim tego słowa znaczeniu) innych użytkowników jest surowo zabronione.

 

Osobiście przyznaję, że nie karam za przeklinanie, chyba, że jest to nadużywane. Zwracam uwagę, albo daje mute i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mało gram na #1 ale jednym z powodów gry na Batonie jest to że ludzie nie bluzgają a jak to się zniesie to będzie masakra.

Ogólnie podpunkt:

1. Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, co nie znaczy, że można tego nadużywać.

taki w regulaminie to zaproszenie do bluzgania. Już lepiej nic nie pisać na ten temat.

Pamiętaj że grają też dzieci np. moje i nie za bardzo uśmiecha mi się żeby słuchały bluzgów na serwerze.

Wiadomo że cs niby od 16 lat jest ale grają dużo młodsi.'

Pozdrawiam, Cry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dałaś to jedno zaprzecza drugiemu i otwiera drzwi do bluzgania.
I tak z tego co widzę z innych serwerów dość często admini przymykają oko na bluzgi i częściej idą upomnienia po dłuższej łacinie i gracz się uspokaja.
Od początku serwerowni był ten regulamin z przeklinaniem i niech tak zostanie. 
Jak ktoś ma jakieś inne zdanie piszcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy zostalem adminem na FFA to bany dawalem przewaznie za obrazanie kogos, a nie za ogolnie przeklinanie. I powiem tak: inaczej sprawa sie ma na #3 i #4, a inaczej na #1. #1 ogolnie teraz jak ma ludzi to jednak sa to juz starsi gracze, ktorym  ,,no ku#wa" wymsknie sie nieraz nie dwa i ja ogolnie za to nie banuje. Na #3 i #4 jednak badz co badz gra wiecej dzieciakow (duzo wiecej) i jak oni bluzgaja to najpierw leci warn na czacie, a potem ban. Dodam jeszcze, ze gdybym banowal za byle bluzge na FFA to na #1 w tej chwili malo kto by tam gral. Przeklenstwa same w sobie nie sa straszne, tylko grunt to ich nienaduzywac i zachowywac sie wporzadku wobec innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinno to zostać zniesione, kto przeklina będzie dalej przeklinal i tyle. Nie oszukujmy się nasze serwery nie są objęte aureola i każdy czasem rzuci bluzgiem a po to jest administracja żeby przed tym przestrzegać. Po za tym nie zrobi się chaos bo czemu ma się zrobić. Waszym zdaniem nasi gracze nie mają nic więcej do powiedzenia niż tylko ku$#y i inne słowa czy jak ? Nagminne przeklinanie to ban i dobranoc. Zresztą mnie samego dziwilo to ze jest taki punkt w regulaminie ze wogole nie wolno przeklinać. Jakby nie było to wirtualna spolecznosc i każdy czasem jakimś mięsem rzuci. Zresztą nie znam innych serwerów niż nasze ze wogole mięsem nie można rzucić. Zresztą większość ludzi jest dorosłych przynajmniej wyjadaczy na #1 ja osobiście banuje za przeklinanie ale nie chciałbym tego robić bo każdemu się coś wymknie ma gorszy dzień albo nie wiem zona go zostawiła. Generalnie wprowadzmy ze jest zakazane nagminne przeklinanie, bo moim zdaniem każdy z naszych graczy coś w tej kapuscie ma i to jest normalne że na wstępie chyba nikt nie puszcza wiazanek słów. Jestem za zniesieniem tego pkt o którym pisała Kasia. 

Elo

# @IcUrSeDyOu jest zakaz przeklinania, mówię o tym jakby został zniesiony to tez nie możesz sobie pozwolić wejść na głowę na serwerze i tolerować eldorado związane z naprawdę kategorycznym przeklinaniem dlatego jestem za zniesieniem zakazu a żeby został pkt zamiennie "Nagminne przeklinanie". Wybacz może zbyt chaotycznie napisałem, ale to ze względu ze na kolanie i w pracy, i wolałbym nikogo nie karać. Także taka jest moja opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzymajmy się tego:

1. Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, co nie znaczy, że można tego nadużywać.

Więc, jeżeli ktoś klnie bez opamiętania to powinniśmy reagować.

 Jak wspomniałam nie chce zmiany na pozostałych serwerach. Wiem, że tam jest zupełnie inna sytuacja, gra więcej osób w młodszym wieku. Nie chce robić zmiany po to by dać ludziom ogólne przyzwolenie, bo i tak klną, my klniemy, ale mamy jakieś granice. Sytuacja o której mówię ma miejsce, bo my i tak robimy tak jak napisałam (reagujemy), nikt na #1 nie daje banuje za przykładowo jedną "kur*wę". Można powiedzieć, że mamy jakieś swoje wewnętrzne zasady, wszystko po to, aby utrzymać ludzi na serwerze i to działa. Zmiana w Regulaminie jest tylko formalnością, choćby po to, aby uniknąć skargi od jakiś nadgorliwców.

Cytuj

Od początku serwerowni był ten regulamin z przeklinaniem ...

Nie wszystko co stare to dobre, a zmiany są potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawil tak jak jest i bylo do tej pory . Wejda ludzie na forum poczytaja regulamin i pozniej jak dostana bana za przeklinanie na serwerze to beda sie na forum rzucac ze czemu dostali bana skora w regulaminie pisze tak czy siak . Przeklinac moga u siebie a nie ze on specjalni wsisnie mikro i klnie albo klna u niego w domu bo tez nie raz tak sie zdarzalo . Ja jestem za tym aby zostalo tak jak jest i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IcUrSeDyOu może być tak jak napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jak jest, sami dobrze wiemy jak jest na serwerze/serwerach zanim osoba dostanie kick/ban to jest upominana a czasem nawet to administracja olewa więc zmieni się to jedynie formalnie.
A w razie skargi gracza mamy twardy punkt w regulaminie niż ten który zaproponowaliście przez co nie będzie żadnej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech zostanie...

Nie będę brała tego pod uwagę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...