Skocz do zawartości
Astorek

Kyx #2 !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kyx

Staż w cs'a: 3-4 lata

Wiek: 19

Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4h ( teraz wakacje więc bedzie częściej)

Znajomości AMXX: 10/10

Gdzie miałeś/aś admina: adminowałem na updadłej sieci serwerów CS "uKocura" , adminowałem i moderowałem (Główny moderator, opiekun moderatorów) na sieci serwerów Kokodżambo.pl ( 3 serwery - TP, A/A i 4fun ) prawie przez rok, adminowałem serwery klanowe, posiadałem 2 swoje serwery, amx, rcon i ftp opanowane.

Gdzie masz admina: nie mam nigdzie.

Dlaczego właśnie ja: Tym razem się troche bardziej rozpisze. Rozpoczęły się wakacje, dzieciaki które nie chodzą do szkoły nie maja co robic wiec graja w cs'a, na Batonie z rana będzie bardzo dużo dzieci neo, cziterów spamerów i ogólnie łobuzów, którzy będą próbowalI na czas nieobecności admina zakłucić porządek na serwerze. Rano bardzo żadko, jeśli wogóle spotykam jakiegoś admina, jest "syf" ludzie wyzywają się, przychodzą cziterzy, ogólnie nieład i chaos. Ja jako że mam 2 miesiące wolnego mógłbym dostać admina pomimo że nie przesiaduje za długo na forum i nie mam teraz dużo godzin przegranych bo zaledwie 30 z groszem. Znam AMX'a umiem rozpoznac czitera, mam co najwazniejsze czas rano i popołudniu, jestem dostępny (GG/STEAM) i chyba cierpliwy (chodź zdażają się chwile słabośći jak każdemu) i pracowity.

Kontakt: GG : 8564383 e-mail: pawelkubica22@interia.pl STEAM : 19KuBi20 (nick)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...