Skocz do zawartości
jabol1987

Podanie o Admina Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jabol

Staż w cs'a: kurde ciezko stwierdzic z 5 lat

Wiek: 23

Ile dziennie grasz na serwerze: 3-4 h czasem więcej

Znajomości AMXX: 3/10 no ale to nie problem sie podszkolic

Gdzie miałeś/aś admina: serwery z kumplami co sie zakladalo i gralo zadnych oficjalnych wiec minus dla mnie ;)

Gdzie masz admina: nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Bo jestem piekny i uroczy a do tego chce wyrywac lachony na tekst: ej mala mam adma na serwerze csa wiesz? A tak na powaznie od dluzszego czasu jak gram jestem czesto na serwerze gdy niema zadnego admina i jak widze co sie dzieje ( pomijam haxy) ale bardziej kulture graczy to mnie krew zalewa wiec chcialbym zrobic z tym pozadek. Gram na serwie juz troche jestem ogarniety ( hah co za wlew) raz bodajze dostalem kicka tylko a tak to jestem czysty jak lza.Skilla niemam co prawda ale nie od tego sa admini no wiec wypowiadajcie sie moje drogie owieczki ( jak ktos powie nie a bedzie na zlocie ma w leb hehehe ;) )

Kontakt: gg://2233394 jabol1987@tlen.pl

p.s a i nie zarejestrowalem sie na forum tylko zeby napisac podanie konto juz mialem ale poszlooo tak mowie jakby ktos nie pamietal i mi tu zaraz zarzucal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kultury to ma rację bo czasem jej brakuję na serwerze, chociaż powiem że nawet jak jest jakiś admin to i tak nic to nie zmienia, a nawet czasami pogarsza sytuację. :) Ale Jabol to "wychowane dziecko" :P na serwerze ( bo nie wiem jak naprawdę jest :D ). I taki admin by się przydał :)

Jestem na Tak :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Jabol to "wychowane dziecko" :P na serwerze ( bo nie wiem jak naprawdę jest :D ).

:ok:

NO z tym się zgodze.

Jest pięknym bzydalem umie sie opanować,niewiem jak pójdzie mu cziterami ale napewno sobie poradzi:)

Jestem na tak!

PS.Co to AMX'a to się podłucz ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle i nie kojarzę. Nie znam pewnie z tego względu że gram tylko na FFA2, ale konto na forum też masz krócej niż 2 miesiące bo Ci przepadło... Kiedyś to były większe wymagania co do bycia adminem na FFA1...

Ale to wy decydujcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Jabol na prezydęta!!!! Nie no Joke dla mnie to oczywscie ze Jabol jest doskonałym kandydatem na admina ale mam nadzieje ze nie bedziesz takim jak kazanek!!!! <---- Bo to jest nie wypał a nie admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja OFF, temat chyba do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Krzyś zgadzam się z tobą tekrutacja tutaj jest off. Kolega jak bardzo chce zostać adminem i też gra często na FFA 2 to niech tam złoży podanie , ponieważ jest jeszcze 1 wolne miejsce. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety rekrutacja na admina zamknięta, spróbuj gdy będzie otwarta lub złóż podanie na 2#.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...