Skocz do zawartości
Gość

Jak to jest z tą #1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dostałem bana od Seku za tekst ,,Seku ma małego. Zartuje seku lubie Cie". Na godzinę.

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: Te-Tris 
|||Twoje IP: 94.254.166.120 
|||Steam: STEAM_0:1:244631786 
|||Admin banujący: Sekussofoness 
|||Powód: Obrazasz 
|||Data bana: 11.04.2018 - 17:39:05 
|||Zbanowany na: 1 godzina 
|||Pozostało czasu do końca: 1 godzina 
|||Koniec bana: 11.04.2018 - 18:39:05 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

 

No ale ok do rzeczy. I tutaj powołam się na słowa @JaNcZo_wiN. Wbiłem kiedyś na #1 dałem bana za przeklinanie a Janek powiedział żebym nie był tak ostry bo po prostu na #1 mało graczy jest i że za 1 bluzg nie karać. A teraz wchodzę i za żarcik łapie bana. Rozumiem nawet na 5 min skoro poczuł się aż tak urażony żartem ale na godzinę? Z Janczem też tak czasem śmieszkujemy sobie na normalnym czacie i jest normalnie i on wie że żartuje i ja wiem że on żartuje a tutaj ban na godzinę chociaż jeszcze napisałem żartuje. Dla mnie gruba przesada i to w opór. Rozumiem że teraz za każdy żarcik mają sypać się bany i mam mieć kija w tyłku i brać wszystko do siebie? Jeszcze jakby Seku mnie nie znał to powiedzmy że zrozumialbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nick Te-Tris
SteamID STEAM_0:1:244631786
SteamCommunity ID 76561198449529301
Adres IP 94.254.166.120
Typ Bana SteamID
Powód Bana Obrazasz
Wykonano 11.04.2018 - 17:39:06
Długość Bana Odbanowany
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Sekussofoness
SteamID Admina STEAM_0:1:107922890
Zbanowany na

1# BaToN POLAND|FFA|LOSOWY VIP|ASYSTY|BF2|Home-Edition.eu (fy_p

 

 

Dałem ubana @Te-Tris , reszte se wyjaśnijcie w AR bez spin.

By SSS,

Przecie temat w AR :P

By JaNcZo_wiN,

Marcin cichaj tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.91cfe9dd0015feaf09d186c8c5c66420.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiedziałem że będzie żal ale czas zrobić w końcu porządek z Te-trisem. Jestem długo adminem na 1. Jakiś miesiąc temu może dalej był ze mną na jednej z mapek. Walił swoje "śmieszne" teksty i ludzie zaczynali wychodzić z serwera,dodatkowo prowokował graczy swoim zachowaniem i ich kickował za obrażanie i przeklinanie bo wchodzili z nim w głupią dyskusję,no inaczej nie da się tego nazwać. Na steam zwróciłem mu uwagę za to co robił, bo jako admin który trzyma porządek na 1 nie pozwolę na robienie obory,bałaganu na serwerze. Postanowiłem to załatwić pomiędzy nami a nie robić tutaj szum i tego żałuję..bo mogłem to nagłośnić. W tamtym czasie dostawał ode mnie kicki aż sobie dał w końcu spokój i nie było go na serwerze. 

Moim zdaniem zasady obowiązują każdego, a nie tylko nielicznych. Guzik mnie to obchodzi że to admin,GA, administrator. Takie osoby nie powinny mieć GA. A co do bana w pełni sobie na niego zasłużył kretyńskim tekstem który mnie osobiście obraził. I tego drugiego zdania nie było. Teraz próbuje na siłę uratować swoją gównoburzę którą stworzył. Wszedłem po pracy,chcąc rozkręcić trochę 1 żeby ludzie mogli normalnie pograć, ledwo co wszedł i zaczął swoje genialne wejście. Nie mam sobie nic do zarzucenia i zrobiłbym to ponownie. Jeśli zostanę za to ukarany, pożegnam się ze stanowiskiem admina. Nie będę uczestniczył w cyrku ani tymbardziej współpracować z osobami, które działają na szkodę serwera, na którym robię co mogę wraz z @JaNcZo_wiN by nadal istniał. To co się dzieje daje mi wrażenie, że chętnie administracja pozbyłaby się tego serwera, być może to celowy sabotaż ze strony władz. Nie wiem nie wnikam. Dziekuję za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać , przeważnie jak wchodzę na #1 , muszę  zmienić mapę by przyciągnęła graczy i wysyłać zaproszenia na steam i jakoś się serwer rozkręca. 

@Sekussofoness wyjaśnił dlaczego , tak zareagował , i go rozumiem.

@Te-Tris ogar trochę zachowanie na #1 , bo jak wiesz , #1 walczy o graczy i o adminów a takie zachowanie nie pomaga a wręcz szkodzi serwerowi.

Jako żółty bot serwera nie będę wyciągał żadnych konsekwencji wobec seksu i te trisa , według mnie temat wyjaśniony i zachowajcie to co macie w głowach dla siebie i nie chce widzieć tutaj kolejnej gównoburzy , ani postów z dupy.

@Te-Tris tak nie kazałem banować i przeważnie nie banujemy za jedną "Kurwe" jak się komuś wyrwie , a dlaczego ? , bo walczymy o graczy , nie róbmy z FFA piaskownicy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troche odbiegając od tego co się dzieje w tym temacie, a nie chce tworzyć nowy.Myśleliście nad tą reklamą na #1? Bo rzeczywiście troche kiepsko jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zoom napisał:

Tak troche odbiegając od tego co się dzieje w tym temacie, a nie chce tworzyć nowy.Myśleliście nad tą reklamą na #1? Bo rzeczywiście troche kiepsko jest.

Reklama ?? , nie gadałem z batonem na ten temat ani z nikim , on jest właścicielem i decyduje kiedy i na jaki serwer kupić reklame.

Problemy pierwszego ?

1.Brak reklamy , reklama jest w chuj droga , nie jestem właścicielem serwera , żeby ją opłacać , myślałem kiedyś o zrzutce na reklamę ale pomysł odrzucono od razu.

2.Brak adminów, nawet na przyuczenie nie chcą składać podań , nie ma co ukrywać ciężko będzie ogarnać adminów na #1 jak Kaska była , bo wtedy w trójkę działaliśmy , i jakoś więcej kandydatów było , ale skoro odeszli, a ci co piszą podanie nie umieją demek nagrywać , mino , że poświęcałem czas , by ich tego nauczyć .......słabe w chuj i przykre i sam nie wiem co o tym myśleć.

3.Chujowe mapy (w sobotę wyjebie te co są nie ogrywane)

4.Admin na #1 serwie nie ma nawet gównianego vipa z wyborem broni , wiec gracze , nawet nie chcą się na forum rejestrować i pisać podań o admina....jak im mówię co im mogę dać za 30zł .Taka jest prawda.

5.Brak konkurów / teraz pytanie czy jako Opiekun mam wyjebać z własnej kieszeni 100zł na nagrody na konkurs TOP3 ?? /gry na steam/klucze , co z tego będę miał satysfakcje ? , bo konkurs zrobię , ale czy to ściągnie dodatkowo nowych graczy ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tylko się odniosę do paru kwestii.
,,Wiedziałem że będzie żal ale czas zrobić w końcu porządek z Te-trisem. Jestem długo adminem na 1. Jakiś miesiąc temu może dalej był ze mną na jednej z mapek. Walił swoje "śmieszne" teksty i ludzie zaczynali wychodzić z serwera,dodatkowo prowokował graczy swoim zachowaniem i ich kickował za obrażanie i przeklinanie bo wchodzili z nim w głupią dyskusję,no inaczej nie da się tego nazwać. Na steam zwróciłem mu uwagę za to co robił, bo jako admin który trzyma porządek na 1 nie pozwolę na robienie obory,bałaganu na serwerze. Postanowiłem to załatwić pomiędzy nami a nie robić tutaj szum i tego żałuję..bo mogłem to nagłośnić. W tamtym czasie dostawał ode mnie kicki aż sobie dał w końcu spokój i nie było go na serwerze. ". Była taka sytuacja RAZ. I AŻ RAZ dałeś mi kicka więc to że ,,dawałeś mi kicki" to nie przekręcaj bo RAZ mi dałeś kicka i tyle. Nie więcej nie mniej. RAZ DAŁEŚ MI KICKA więc nie wal że kilka razy. Aha i wtedy dałem Kicka jednemu typowi. Więc znowu dałem jednego kicka wtedy po którym Ty mnie kicknąłeś. Więc nie pisz że kickowałem kilka osób bo wtedy tylko jedną. Więc nie rozmnażaj swoich i moich kicków żeby mnie udupiać w głupi sposób.
 

Drugie zdanie było. Napisałem żartuje seku lubie Cię. Kliknałem enter i moze sie wyslalo moze nie. W konsole nie wejde bo mi sie zresetowała po banie. 

Więc reasumując raz może przesadziłem. Moja wina. Jak mówię z innymi  adminami tez na ogolnym zarciki robimy i sie atmosfera rozluznia ani on ani ja urazy do siebie nie mamy. Jesli za takie teksty od kazdego mialbym banowac to bym juz nabil z 50 banow sobie.  Jesli Cie to urazilo wystarczylo dac albo kicka, albo upomnienie, albo krotszego bana. Bo dobrze wiesz ze mam takie poczucie humoru i tyle. Ale nie, trzeba pokazac ze ,,robicie swoja ekipe na #1". Więc gownoburzy nie robie. Bo prostu smieszy mnie ze za zarcik ban ale jak przeklinaja to jest cisza bo na #1 malo graczy i moga sobie przeklinac.

Ja w tym widze inny problem. Od kiedy dalismy NIE z Amelii wyglada na to że jest jakiś żal do wszystkich że na #1 mało osób gra i jakoś się odseparowałeś co było widoczne w tekście ,,my z janczem zrobimy wlasna ekipe na #1". Więc tworzysz jakieś teorie że każdy chcę sie pozbyć #1. Nie. Fakt jest taki że na #1 gra rano po 2 osoby więc po co tam wchodzić jak na innym serwie jest ich 10 i tam większe prawdopodobieństwo czita a potem jak wchodzę to jesteś albo Ty albo @JaNcZo_wiN. To wolę iść na serwer gdzie jest więcej graczy i luźniejsza atmosfera czyli #3, #4. 

Jeśli Cię to uraziło to przepraszam. Gównoburzy nie chciałem robić. Tyle w temacie.

 

Wyjaśniłem z @Sekussofoness na privie więc możecie zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sekussofoness powinieneś o tym wiedzieć tym bardziej że dłużej jesteś z nami że nie banujemy "ADMINÓW" tylko wyjaśniamy to na forum. 
@Te-Tris To jaki tekst napisałeś ? bo nie widzę żadnych konkretów i nie rozumiem tej całej sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor,, seku ma małego. Żartuje seku lubię Cię " coś takiego. Tylko to żartuje mogło się nie wysyłać już przez bana. Na hltv nie widać niczego ale to napisałem. Sprawa została na prive wyjaśniona więc nie ma tematu ^^. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego tak nie zostawiła. Weź Dawid z Kamilem dopowiedzcie sobie coś, ludzie odwiedzający ar sa rozczarowani taka slaba dyskusja XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...