Skocz do zawartości
Gość

Tapeta na telefon-zlecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Rozmiar : no w tym problem. Grafika ma rozdzielczość 600x600 ale jest za duża jak na tapetę na telefon i wygląda tak na telefonie https://zapodaj.net/f05211d77f7b5.png.html. Zmieniałem rozdzielczość i ciągle wygląda tak samo. Prośba żebyynie było takie szerokie. 

Tematyka : Krul Korwin w GTA 

KOLORYSTYKA : siwy połączony z majestatycznym rożem

Nick : Te-Tris 

A to oryginał który chce żebyście zmniejszyli żeby cały obraz był na tapecie. Paint zawiodł. 

https://zapodaj.net/986af984d5eae.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ustawisz w telefonie, żeby nie rozciągało na inne ekrany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mogę tego ustawić w telefonie. Nie mam takiego czegoś bo sprawdzałem wszystko xD. I tapetę mam na jednym ekranie, w sensie jak przesune paluchem na drugą kartę to i tak ten sam fragment zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria--->Zdjęcie--->Menu--->Ustaw Jako--->Tapeta---> Iluzja/Przewijalny--->Przewijalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

wyszlo mi takie cos jak ci sie spodoba i bedzie za duze to sobie przeskaluj albo napisz do mnie xD

korwin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strzelec chodzi tylko o zmniejszenie tego co podalem bo jest za szeroki a ta tapeta to złoto xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...