Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj jestem pół przytomny po całym tygodniu a jeszcze sporo paliłem, więc moja percepcja trochę szwankuje,  nie potrafię dać mu bana choć wtf..

Proszę obejrzyjcie. 

Dla mnie to 80%, resztę biorę na karb miękkich drugów i zmęczenia ale mimo wszystko ta niepewność nie pozwala mi go usunąć z serwera

https://www87.zippyshare.com/v/HLAEaG0C/file.html

 

14:55 jest ciekawe baaaaaardzo, i później akcja z klamką gdy wreszcie nie dzierży AWP, generalnie sugeruje niektóre akcje oglądać w zwolnionym tempie

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobbra to tak.Byłem na serwerze wraz z @Lamie lecz w pewnym momencie graczowi zaczal skakać ? Wariować celownik.Moim zdaniem typek jest odpalony lecz sie kryje.Jutro z rana rozpisze i edytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem demko jak Lamie wyszedł i jechał po modelach zrobiłem mu zdjęcia 😄 i nie  wstawia ich więc odpalony jak dla mnie. Ma jeszcze kilka godzin ale raczej ich nie wrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cry napisał:

Nagrałem demko jak Lamie wyszedł i jechał po modelach zrobiłem mu zdjęcia 😄 i nie  wstawia ich więc odpalony jak dla mnie. Ma jeszcze kilka godzin ale raczej ich nie wrzuci.

Akurat podczas demka Lamie gra z awp i ciezko zobaczyć czy leci odpalony ale przed ładnie latał po modelach z ak,m4 wiec poczekać trzeba 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...