Skocz do zawartości
Claudia

BLOG o CS?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wpadłem na pomysł aby prowadzić bloga na temat kantara. Jak zaczynałem gdzie jestem i jak w ciagu 60dni bede lepszym graczem. Co o tym mysliscie?:D

Taka relacja każdego dnia ścieżki do sceny e-sport'owej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co ma być w tym ciekawego? 

To będzie coś w stylu,, sześ jestem Claudia i gram w kanter strajka już 2 dni i jes progres. Paszcie naumiłem się skanowac żwi w anarchii. Jes progres, dobra idę grać dalej a jutro dam znać czego się nowego naumiłem. "? 

Bo nic nie napisałeś jak ma to wyglądać wiec oczekujesz, że my się domyślimy czy co? Nie hejtuje, ale nic nie wiemy o wyglądzie bloga, a Ty oczekujesz byśmy się jakoś do tego ustosunkowali. 

Niestety, nie potrafimy czytać w myślach każdej osoby która tu się pojawia. Przykro mi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kantar – rodzaj uproszczonej uzdy bez wędzidła (dla konia, osła , muła lub innych zwierząt hodowlanych). Do kantara nie dopina się wędzidła, jego częścią jest natomiast kółko do mocowania uwiązu. Kantar umożliwia czyszczenie, prowadzenie i wykonywanie innych prac przy zwierzęciu.

image.thumb.png.b8f0ccc4fa67fd61c0cba8efe0810ebe.png

Jestem za!!! Podoba mi sie ten pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...