Skocz do zawartości
AizeNHolloW

Podanie - Admin dd2 #1 - AizeN HolloW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AizeN HolloW
Staż w cs'a: od Premiery czyli mega dawno 
Wiek: 30 
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/AizeN HolloW/31.186.83.63:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: oj nie pamiętam... ale było kilka serwerów przed przerwą na CSGO
Gdzie masz admina: nigdzie... gram Tylko tutaj i nigdzie się nie wybieram 🙂
Dlaczego właśnie ja: bo Jestem wyczulony na HAXY wstawiam demka... informuje na SB gdy ktoś taki się pojawi... ogólnie trzymam porządek 🙂
Kontakt: Tutaj - Fb (podam w razie potrzeby) Telefon (podam w razie potrzeby) Steam - https://steamcommunity.com/id/aksikuu/

By Honor,

Pograj jeszcze trochę na serwerze aby spełnić wymagania i zgłoś jeszcze kogoś na forum (rozpisz demo) Jak spełnisz wymagania napisz do mnie a otworzę temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec Ciebie jestem NEUTRALNY

Zachowanie na ogół masz w porządku i nie pamiętam, aby były z Tobą jakieś problemy, GT średnie, choć rozumiem, że po 30-tce człowiek nie ma zbytnio czasu na gry. Plusem też jest właśnie wiek, steam oraz to, że kiedyś byłeś adminem.

Problem tylko w tym, że nie spełniasz wszystkich wymagań, bowiem rejestracje na sieci miałeś później, niż miesiąc temu. Minusem też jest to, że nie zbyt znany jesteś wśród niektórych stałych graczy i adminów tutaj, ale tym też nie ma się co przejmować, da radę to nadrobić :rolleyes:

Gdyby nie kwestia daty rejestracji, to byłbym za okresem próbnym :) Odczekaj jeszcze z 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem na tak

umie demko nagrac

umnie napisac na czacie ze odpał lata

nauczy sie amxaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Nie! Dlaczego?
-2 demka wstawione, ja ze swojej strony oczekuję czegoś więcej czyli rozpisania jakiegoś demka bo nagrać to każdy chyba umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba sobie jaja robicie @JaNcZo_wiN wtf xD ?? Ziomek ma 13h przegrane tutaj więc według mnie nie ma nawet mowy o adminie żadnym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeciwwskazań. Widuje go na serwerze i na forum. Coś tam zgłasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...