Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Ethan napisał:

przekonwertowane z convertio na jpg

po co konwersja ???  oryginalne SS się wstawia by uniknąć podejrzeń o przerabianie zrzutów ekranu  

11 minut temu, Reikon napisał:

Ogólnie to jak to bierzemy pod uwagę ma zmienione modele broni :?

Imo  wszelka ingerencja w pliki gry  poza tymi z rozszerzeniem cfg  powinny być karane  ... jednak nie pamietam takiego punktu w regulaminie wiec tym razem mozna na to przymknac oko 😄

tak czy inaczej pierw @Ethan powinien prawidlowe ss-y wstawić  o rozszerzeniu tga 😄  

4 minuty temu, Ethan napisał:

niewidoczne dla mnie xd 

dowolny program obslugujący grafikę wektorową umożliwi ci podgląd 😉

Demko

11:15 - wygląda tak, jak by patrzył przez sciany na modele, rzadko widze żeby tak ktoś sprawdzal ten kampiący spot na B. Jeszcze widać script do duckowania w yen moment, i że lubisz bawić się z cfg, jeszcze to podtwierdzają modele na screenach, że standartowe pliki gry ci nie podobają sie
14:35 - dziwny frag i co potem było z celownikiem
15:12 - duckowanie to twoje
15:15 - masz info że 'mid brama', ale tak czrkasz na niego, używasz shift jak by znasz że on tam. Nie wiem dostał T dmg czy nie granatem, ale Admin Spec ESP pokazał że nie 
15:34 - znowu nie moge zrozumieć czemu gdy strzelasz idzie ci celownik nagle na lewo, i po tym jak go zabiłeś znowu
17:00 - co z celownikiem?? 1 frag temu nie było tej paralityki
17:03. Model 
17:35 - celownik po tym jak strzelałeś w 'Bangladeszcz' znowu nagle idzie wlewo w innego gracza i potem z powrotem  na Bangladeszcza. Popatrzcie na x1 i na 1/2 ten moment

Moze nie zawsze odpalasz sie, a robisz to jakims hotkey'em, patrzysz gdzie co i jak i potem to wylaczasz, moze to samo i z pomoca w strzelaniu, ale grasz nie jak zwykle graczy, i jeszcze zrobilem konkluzje ze to mozliwe, bo uzywasz script do duck'a, masz nie standartowe pliki gry (modele) i znasz co i jak z tym robic, wiec uzywasz. 

Takze widzialem kilka akcji na HLTV z poprzedniej mapy ale nie mam teraz czasu je rozpisac

10:35-zekrka na model-
11:05-leci flesh i od razu w model wcelowany +/-
14:35-wskakuje na murek i przez smoke w model-
17:03-model-
z tymi celownikami ja nic nie widzę podejrzanego chyba że ktoś inny zauważy, Ja pewny na 100% nie jestem choć akcja z 10:35 pozostawia wiele do życzenia.

10:35- Prosto w model -

11:05- Model-

11:15- Zgadzam się z @glebbie Dziwne celowanie w ścianę +/-

14:35- Przez smoke w model-

17:03- Model-

Co do tego celownika to dziwnie co jakiś czas on ci przeskakuje 

Jak dla mnie odpalony typek 

10:36 po modelu 
11:20 widział że na środku nikogo niema, jednak nagle przykuca i za modelem 
12:34 leci z granatem,  w momęcie jak dostrzega przeciwnika (przez ścianę ) zmienia decyzję i wyciąga karabin 
14:36 widzi przez skrzynie wskakuje na murek i srutututut 

brak UB. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...