Skocz do zawartości
^BanitA^

[Podanie Zaakceptowane] Podanie o Admina - ^BanitA^

Rekomendowane odpowiedzi

@Julka. @mondor18 @KARASUBA555 @Ghost!!! wy zrozumcie że on admina nie dostanie jak nie rozpisze/ nie zgłosi kilku graczy !!!

@^BanitA^ jak dla mnie to ty gów@ robisz aby dostać tego admina

@Atypowy moim zdaniem powinieneś zamknąć temat, chłopak miał dużżo czasu aby coś zrobić, nie wykazał się i moim zdaniem NIE ZASŁUGUJE na admina ! Dla mnie temat zamek

btw jak byłem icognito pisałem że typek odpalony a ty banita nawet na speca nie wszedłeś po porostu na to gwizdałeś, grałeś sobie dalej dałem ci szanse nie wykorzystałeś jej, a ta twoja ,,aktywność'' na forum to nie o taką nam chodziło btw same odpowiedzi na jakieś lużne tematy.

Jako doświadczony gracz i ADMIN nie dałbym ci zaszczytu bycia adminem.

Sądzę iż @MIRAS popiera moje zdanie

 

image.thumb.png.2df97de9c17d68c24d41a9926c91c28c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK.

Może demek za dużo nie ma rozpisanych, ale admin nie jest tylko po to 🙂 Skoro napisał, że jego aktywność jest większa w godzinach porannych kiedy innych nie ma, to warto również rozejrzeć się za takimi osobami 🙂 Będzie mógł ogarniać porządek na serwerze (zachowania, obrażanie itp itd), poza tym większość cziterów to lamy, które nawet się nie kryją z tym, więc naprawdę nie trzeba mieć jakichś wybitnych umiejętności by takiego osobnika zbanować. A uwierzcie, że potrafi to być irytujące jak nie ma żadnego admina, a ktoś taki lata na serwerze.
A jeśli chodzi o poważniejsze tematy z graczami, u których są podejrzenia, to wkraczają do tego inni, bardziej doświadczeni...

Nie widzę przeciwwskazań co do jego kandydatury. W miarę ogarnięty.
TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...