Skocz do zawartości
  • 1
Rank Up

Mołotowy na A [MIRAGE]

Pytanie

Cześć!
Nagrałem filmik, gdzie pokazuję sporo mołotowów na Mirage na BS A po TT.
Pokazane na 128 tick, ale też na 64 tick.
Po rozwinięciu opisu możecie zobaczyć rozpiskę (czas i gdzie ląduje granat). 
Zapraszam do oglądania i jak macie jakieś uwagi to śmiało piszcie!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

powiem tak fajne fajne 😄 

a teraz uwagi @Rank Up

-  rzucasz kilka mołotowów na takie same pozycje (kanapka )  z bardzo podobnych pozycji na rampie ,

- napisałeś ,, Pokazane na 128 tick, ale też na 64 tick. ''  super ale zauważyłem  że pokazujesz rzucanie molo z danej pozycji  i dwa razy trafiłeś w inne miejsca ( schody i kanapke )

-  pominełeś wejście na bs A od środka i dzungli

-  molo rzucane za pomocą kolegi hmmm to raczej nie pyknie na wyższych rangach 😄 nawet na serwach rzucają na ct proste smołki 😄

- większość do raszów się nie przyda

- pomyliłeś gry kolego to 1.6 nie go 😄

 - kilku ( jak dla mnie ) ważnych  molo nie pokazałeś np palenie paki itp

- jak dla mnie za dużo podobnych molo w takim czasie byś mógł nagrać i dla ct molo

- brak /mało molo w biegu albo na szybkości 😄

 

 

ogólnie fajne 😄 ps weż nagraj smołki bo są bardziej przydatne na tej mapie 😄

ale podoba mi się 😄

TE UWAGI TO GŁÓWNIE CZEPIANIE SIĘ

PS kiedy next odc 😄 mam nadzieję że puścisz na forum home-edition.eu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, son goku napisał:

-  rzucasz kilka mołotowów na takie same pozycje (kanapka )  z bardzo podobnych pozycji na rampie

 

Robię to dlatego, żeby pokazać kilka możliwości. Ktoś może będzie wolał rzucać z różnych pozycji, bo wymaga tego sytuacja czy taktyka. Pokazuję jakie są opcję i zostawiam otwartą drogę oglądającym z jakich granatów skorzystają.

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- napisałeś ,, Pokazane na 128 tick, ale też na 64 tick. ''  super ale zauważyłem  że pokazujesz rzucanie molo z danej pozycji  i dwa razy trafiłeś w inne miejsca ( schody i kanapke )

 

Mogę prosić o który moment dokładnie chodzi? Raz pokazałem molo z jednej pozycji na 64 tick, który lądowały na schodach i kanapce, ale były to dwa różne lineup'y :D

 

2 godziny temu, son goku napisał:

-  pominełeś wejście na bs A od środka i dzungli

Wiem, ale przyznam szczerze, że nic specjalnego tam nie odkryłem oprócz zwykłych granatów, które można rzucać na czuja. 

Mam w planach jeszcze nagrać mołotowy dla CT oraz na sytuacje po podłożeniu bomby, więc może tam je wcisnę :)

 

2 godziny temu, son goku napisał:

-  molo rzucane za pomocą kolegi hmmm to raczej nie pyknie na wyższych rangach 😄 nawet na serwach rzucają na ct proste smołki 😄

To raczej w ramach ciekawostki, że można coś takiego zrobić :D W opisie pisałem, że nie wszystkie z tych mołotowów są praktyczne, ale może komuś się przyda taki cudak :D

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- większość do raszów się nie przyda

 

Pewnie tak, może jakieś pojedyncze, ale dla executów już pewnie znajdą one zastosowanie. 

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- pomyliłeś gry kolego to 1.6 nie go 😄

 

Ale dział na forum z CSGO :D

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- kilku ( jak dla mnie ) ważnych  molo nie pokazałeś np palenie paki itp

Racja, ale to dlatego, że mam w planach nagrać mołotowy na sytuacje afterplantowe dla CT i TT. Ten filmik przedstawia takie, które przydadzą się do wejścia na BS.

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- jak dla mnie za dużo podobnych molo w takim czasie byś mógł nagrać i dla ct molo

Tak jak pisałem wcześniej, chciałem pokazać więcej opcji, nawet molotowów lądujących w tym samym miejscu, żeby było do wyboru do koloru.

 

2 godziny temu, son goku napisał:

- brak /mało molo w biegu albo na szybkości 😄

 

Nie wiem czy to akurat jest istotne :D

 

Będą jeszcze różne filmiki (o ile czas pozwoli, bo jednak sporo czasu poświęcam na serwerze, żeby wynaleźć coś nowego), więc smoke też będą :)

Jednak na pierwszy film wybrałem mołotowy, bo jest tego mniej na youtube.

Jak pojawi się nowy filmik to na pewno wrzucę go na forum. 

 

Dzięki za komentarz, nie uważam tego za czepianie się. Szczerze to nawet miło, że ktoś rozpisał swój punkt widzenia, żebym na przyszłość wiedział na co zwrócić bardziej uwagę i co poprawić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajny poradniczek przyda się bo powracam akurat do GO :d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...