Skocz do zawartości
Szwadron97

Relacja wojenna ze Syrii w ostatnich dniach wojny domowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zaciekawionych wrzucam ostatni reportaż telewizji ANNA (nazwa rosyjskiej telewizji), która postanowiła przedstawić działania wojenne SAA (Syryjska Armia Arabska) wobec organizacjom terrorystycznym, jak np. HTS, które okupują znaczną część prowincji Idlibu i część prowincji Aleppo.

 

W ostatnich dniach syryjska armia dokonała znacznych postępów, odbijając kolejne ziemie, walcząc z protureckimi bojownikami / dżihadystycznimi terrorystami, dziś się okazało, że SAA zdobyła miasto Saraqib (bardzo ważne, strategiczne miasto), a kto wie, być może za niedługo i samo miasto Idlib (stolicja prowincji Idlib) zostanie zdobyte w niedalekiej przyszłości...

 

Zapraszam do oglądania ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale bardziej ciekawy jest fakt że pod bałtykiem dokładnie na wodach terytorialnych POLSKI  znależono gaz ziemny który zaspokoi potrzeby energetycznie Polski na 40 lat. Telewizja milczy

Jeszcze ciekawe tematy to : Koronawirus, Francja, Austaralia, Włochy ( wiadomo o co chodzi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizja milczy bo wiadomo jak to się rozejdzie za rządu PISdu, tylko czekać aż Ameryka zacznie pływać nam po morzach a te kur** będą pakować swoje kieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D3AM0NS już pakują bo gaz ziemny znalazła kanadyjska firma, która będzie sprzedawała nam NASZ gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@son goku Wiem jak to zabrzmi ale powtarzam to od momentu kiedy ogarnąłem ten cały system. Do póki ta cała korupcja, "kochani Polacy" z korzeniami od żyda ( każdy chyba wie o kim mówię) nie wyzdycha nic się nie zmieni... Mocne słowa ale tak już jest, ich nie można nazwać nawet ludźmi, bo nawet najgorszy człowiek może okazać się w określonej sytuacji życzliwy.

Ludzie zostali przekupieni 500+ i co ? Ślepo wierzą że to dla nich... A to tylko przykrywka do tego aby nadal legalnie mogli okradać nasz kraj. To są niewyobrażalne pieniądze. Pomnóżmy sobie chociażby minimalny, randomowy strzał rodzin z 500+. 10 mln rodzin w których każda bierze TYLKO 500 plnów. Daje nam to 5 je*** miliardów złoty. Nie lepiej za te pieniądze zrobić miejsca pracy ? Dać te podwyżki o które ludzie tak się ubiegali. Co jak co ale gdyby nie nauczyciele to nadal podpisywalibyśmy się "X".

Z tematu Syrii zrobiła się dyskusja na temat naszego kraju xD No ale niestety taka prawda. Pierwszy lepszy menel co zapomni za przeproszeniem ch*ja z dziupli wyjąć dostanie kwit a ja lecąc te kilka godzin dziennie nie mogę sobie pozwolić na większość przyjemności 😄 Dramat ;v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...