Skocz do zawartości
Drwalzlasu

[Podanie odrzucone] Drwal z Lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DRWAL z LASU
Staż w cs'a: 16 LAT 
Wiek:26 
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/DRWAL z LASU/31.186.83.63:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: z 8 9 lat temu prowadziłem że znajomymi pewna sieć
Gdzie masz admina: aktualnie nie mam, wróciłem do gry po przerwie.
Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja hm.., tak jak wspomniałem wyżej prowadziłem dawniej sieć  serwerów,z powodu konfliktu zrezygnowałem. Po latach gry nabytego doświadczenia myślę że sprostalbym w eliminowaniu osób oszukujacych, na pewno zadbalbym o kulture na serwerze , ktorej czasem nie mam ;D, I oczywiście służę pomocą:) 

 
Kontakt: steam_0:150347, id DRWALZLASU , email: drwallp@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nie 

-brak demek na forum 

-z kulturą na serwie to tak średnio bym powiedział 

Nagraj jakieś demka, popraw swoją kulturę to zmienię swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+staż

+kontakt

+ wieże ci że miałeś serwer więc hltv znasz ( mam taką nadzieje )

+regularnie dość sporo gra

- nie było z tobą problemów z kulturą przynajmniej ja nie słyszałem,

- nie nagrywałeś demek,

- nie rozpisywałeś demek

ale można na to przymrużyć oko, ponieważ miałeś własną sieć serwów więc ogarniasz zadania adminów

Ja jestem za tym aby dali ci admina na okres próbny, jesteś na pograniczu NIE, a okresem próbnym

nagraj kilka demek to będzie gicior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twojego podania bym sie nie spodziewał.

Da sie Ciebie lubić i Jesteś częstym bywalcem serwera. Niestety jak Sam zaznaczyłeś, czasem przeginasz z kulturą. Wiec jesteś w stanie  to zmienic? Pilnować serwera jednocześnie łamiąc regulamin ? ( to pytania retoryczne  nie musisz odpowiadać. Wręcz nie mozesz w podaniu )  Po za tym za wcześnie na podanie. Raptem kilka postów - nie udowodniłeś,  że znasz się na robocie. Zgloś kilku graczy i rozpisz demka.  To będę na tak.  

 

Na chwilę obecną NIE.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na nie 

Bywasz często na serwerze, ale popracuj nad swoją kulturą i nieśmiesznymi żartami.. + do tego nie rozpisałeś ani nie nagrałeś żadnego demka.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Hard
      Nick: Pan Leśniczy
      Staż w cs'a: ponad 10 lat
      Wiek: 28
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Czasami na granie przeznaczał pół dnia, czasami kilka godzin, a gdy nie mam czasu to w ogóle. Staram się być w miarę regularnie  https://www.gametracker.com/player/Pan Leśniczy/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: kilku już upadłych serwerowniach
      Gdzie masz admina: w sytuacji bieżącej nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Adminów w ilości na graczy nie jest zbyt wielu. Potrafię merytorycznie ocenić gracza, nie prowokuję.
      Kontakt: steam/forum pw
    • Przez kamilwie1b
      Nick: JakJaKozakJestem
      Staż w cs'a: 5 lat 
      Wiek: 19
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h
      Gdzie miałeś/aś admina: kiedyś na mandarynce jak jeszcze był serwer ale upadł
      Gdzie masz admina: nie mam aktualnie nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Gram jutro trochę czasu na tym serwerze i przydał by się kolejny admin bo trochę tych haksiorów jest , jestem zawsze wstanie płacić składkę za admina bo zarabiam na siebie więc te 30zł czy tam ile jak wydam na admina to nic się nie stanie . Gram dużo na tym  serwerze razem z kolegą nick: BabyBenz , czekam za odpowiedzią mam nadzieję  że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie . Pozdrawiam :)
      Kontakt: kamilwie1b@o2.pl gg też mogę założyć :) 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...