Skocz do zawartości
D3AM0NS

S/Konto steam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż konto steam, jest tylko mały haczyk. Na koncie znajduję się vac z gry cs go. Padłem ofiarą kradzieży, po roku oczekiwania na konto otrzymałem je z niespodzianką w postaci vaca.

Konto chciałbym sprzedać za 100 złoty (do negocjacji) najlepiej psc. Inne formy płatności też wchodzą w grę. 

Na koncie znajdują się:
Counter strike 1.6     +/- 40 zł                   Chivalry: Medieval Warfare    90 zł                         F1 2015     54zł                         

Payday 2        36 zł                                    The Darkness 2          129 zł                                    Company of Heroes 2    72 zł

Shadow Warrior       142 zł                        Blood and Bacon       4zł xd                                    For Honor     59  zł

Dirt3                                                          Saints Row 2              35 zł                                    

Insurgency       54 zł                                  Spec ops: The line     85 zł                                          Reszta gierek to jakieś f2p

Co do insurgency nie mam pewności czy przez vaca umożliwi grę na serverku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D3AM0NS powiem ci szczerze że tak naprawdę masz tam z 2-3 średnie gierki, reszta raczej nie powala a większość z tych tytułów można zpiracić. Także ten raczej nikt od ciebie nie odkupi tych gierek, jak byś miał jakieś skiny na koncie np do cs'a go to jeszcze.

 Jak wymienisz się z kimś na jakieś fajne gry multipeyer które jeszcze nie umarły i z fajną grafiką ( typu bf1 wiem ze na seamie go nie ma ) to byśmy porozmawiali o pieniądzach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@son goku

Nie ma co się oszukiwać ale każdy z tych tytułów można zpiracić 😄 
Nawet jeżeli miałbym skiny to i tak nic nie dałoby się z tym zrobić. Wymienić raczej będzie ciężko a szkoda bo oddałbym to nawet za 5 dolca żeby steama tylko odblokować XD
Wystawię to gdzieś na zamianie i w razie co się odezwę 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...