Skocz do zawartości
BoskiFranek

[Rozpatrzone] Nie Nadajesz Się

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Boski Franek 😮

Skarga na admina: Bozydar 

Serwer: onlydd2
Data zdarzenia: zero reakcji na zgloszenia 
Opis sytuacji: Sytuacji? To nie jest sytuacja to bezczelność. Osoba "Bozydar" ma admina dla zabawy nic więcej pusze bezsensowne dzwięki spamem bez umiaru. Zgłaszając mu że gosciu ma aima/wh czy co tam jeszcze jest poprostu ze ma czity typ wgl nie reaguje. Upomnij go ze biega go txt daje bana za "przeklinasz" nie sądze ze nie zasłuzyłem bo napisalem "masz admina a
k***a latasz po txt zastanow sie" czy cos w ten desen. Gdzie cały serwer klnie jak pomylony^^ no trochę to dziwne. Jako fakt że admin służy mu wyłącznie do zabawy wystarczy wejść i spojrzeć co robi dajmy na to gra w tt przeniesie go ptb a on juz amx mod switchteam tt i tak potrafi co runde. Kolejny minus jest adminem a nie ma mikro. Jeszcze do niedawna nie mial wgl steam co nadgonił (nigdzie by z ns nie dostal adma ale to juz wasza sprawa). Co do tych zgłoszeń starczy logi przejrzeć nie mam szybkiego dostępu jak wy wiec nie bede kolejno demek sciągał zeby wam wstawiać.

By SSS,

jeżeli tak napisałeś to zasłużyłeś, tu za przeklinanie otrzymujesz +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral najszybszym przykladem na txt masz poprzednią mapke w sensie tą na której bana dostałem ok 13 była podobna sytuacja tam siedział na wejsciem do b co do zgłoszen było to ok 11-12 tak myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://prnt.sc/s2pmf2

 

 

Ja 10 razy nie będę powtarzał że na serwerze nie przeklinamy...

 

Chodzi tobie o skrzynię znajdującą się na Gali na którą można wejść 2x skokiem taka podwójna na której widać Dolnego trupa i sporą krawędzi Gali.

 

 

Osoba "Bozydar" ma admina dla zabawy nic więcej pusze bezsensowne dzwięki spamem bez umiaru

 

Ciekawe czy używam... Używam bardzo rzadko , jak jesteś innego zdania to dowody proszę...

 

Zgłaszając mu że gosciu ma aima/wh czy co tam jeszcze jest poprostu ze ma czity typ wgl nie reaguje.

 

Zapoznaj się z komendami admina i też taką jak amx_spectate.

 

 

 

@Sevral Teraz zauważyłem że nie ma jak mnie oznaczyć bo nic nie widzę jak mnie oznaczacie @Bożydar :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral Źle mnie zrozumiałeś

 

Na tej skrzyni https://prnt.sc/s2q06o

 

 

 https://prnt.sc/s2pzgv Widzę tyle czyli troszkę więcej.

 

 

Zapoznaj się z miejscami , gdzie występują txt @BoskiFranek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bozydar txt to jedno z twojej strony nie ma wgl reakcji na zgloszenia przy tobie 2 graczy latalo na gsj z 3 odpalonych o odpalach miales na u@ pisane i nic z tego sie tlumacz co do txt nie wiedzialem ze macie swoje myslalem ze standardowo tam gdzie nie da sie podsadzic nie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ltblue

Troche nie poważne zachowanie z  strony 

 chwilę , się pobawiłem i od razu bana sypiesz ?? Inni perfidnie jadą na WH i tego nie widzisz ? Bo nie uwierze w to , że nie widząc mnie przez sciany i skrzynie obok Anarchii head shoota dostaje ale cóż swoim bana nie sypniesz no bo po co 🙂 niech jadą na WH ile wlezie 

By MIRAS,

Post niewnoszący nic do tematu +1

By MIRAS,

Przyznanie się do oszukiwania w grze +12 ( wykluczenie ze społeczności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@francio od tego jest dział skarg. Dostałeś bana to składasz własną skargę w tym dziale link niżej:

 

https://home-edition.eu/forum/202-skargi-na-adminów/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...