Skocz do zawartości
MIRAS

Pod Ostrzałem | Son goku

Rekomendowane odpowiedzi

 

LmsJDLY.png.a38f3326cbf9a74537ac4a6d32d939d9.png

 

-----------------------------------------------------------

 

Zaczynamy!

Jako pierwszy pod ostrzał idzie :  @son goku

 

Zapraszamy do wysyłania opinii! 

 

 

Czas wysyłania do dnia: 29.04.2020  godz. 20:00

05.05.2020 godz. 20.00

 

 >>>Regulamin zabawy<<<

 

 

Po małej poprawce regulaminu udało nam się otrzymać kilka opinii na temat @son goku

Zapraszam do czytania! :cool:

 

Osoba 1 

 

 "A więc, songo hmm. w miarę w porządku chłopak, który ma wiele do zarzucenia administracji lecz ma za mało jaj żeby złożyć podanie na admina i zobaczyć jakie to "lekkie" zajęcie. Niby tłumaczy się tym, że nie będzie płacił za swoją pracę... brednie. Według mnie jego zachowanie i próba podbudowania własnego JA wiąże się z jakimiś kompleksami."

 

 

Osoba 2 

 

"Cóż mogę powiedzieć.. spoczko morda, czasem za bardzo na forum się udziela dając bezsensowne posty pod tematami ale ostatnio u niego tego nie zauważyłem, także chyba się poprawia. 😄 

Na serwerach jakoś rzadko go widzę.. nie przypominam sobie kiedy ostatni raz z nim grałem 😕..

Nikomu żadnej urazy raczej nie wyrządził. Lubi pokazywać się w temacie " Niech inni Cie zobaczą". 

Większość go tu lubi. Kto wie, może jeszcze zostanie adminem na Batonie 🙂 

Podsumowując w dwóch słowach. Pozytywna osóbka."

 

 

Osoba 3

 

"Chłop ma sie za nie wiadomo kogo 😝"

 

 

Osoba 4 

 

"Ojjjj.... moim zdaniem jest bardzo poddany grupie - jak mu zagrają tak on tańczy, nie zawsze kieruje się własnym zdaniem. Lubi szum wokół siebie, jest specyficzny aczkolwiek nieszkodliwy."

 

 

Osoba 5 

 

"Moim zdaniem, Son Jest słabym podrywaczem... I nie umie oceniać dem. Nic więcej nie Mogę powiedzieć, ponieważ nie znam Go w realu więc nie oceniam."

 

 

Osoba 6 

 

"No więc tak... 

@son goku normalny chłopaszek otwarty na życie, udzielający się wszędzie gdzie tylko może ✌️😁

Zabawny... nie raz próbuje być smieszny, ale mu nie wychodzi haha 😂😂, a tak poza tym komunikatywny, "chyba" lubiany przez innych 🤔😀😂 żarcik pewnie ze lubiany!!!! 😁💪✌️No i pomocny w różnych tematach czy to : cs, filmy, gry online i wszystko inne co ma w tej swojej główce 😎💪😁 no i zapomniał bym dodać... "Cichy podrywacz z forum" 😝🤭🤫 niech panie uważają na tego "Amigo" 

To chyba wszystko serdeczne pozdrowienia dla @son goku"

 

 

Osoba 7 

 

"Son Goku taki wkurzający młodszy brat, który mówi co zrobił by na twoim miejscu, nie da sie go nie lubić chociaż chce się go zabić xD"

 

 

Osoba 8 

 

"Chłopak ma nick Son goku a tak naprawdę to Krilan hehe takie żarciki xd."

 

 

Osoba 9 

 

"Pozytywny chłopak z ogółu, troszkę upierdliwy w niektórych tematach. Czy kilka nabijanych postów. Lecz każdemu się zdarzyło. Udziela się często, próbuje ogarnąć każdy temat - wiec jest to jakiś plus.  Ogólnie pozytywny do rozmowy. Nie wiem jak strzela na serwerach dawno nie grałem z Nim. Na chwilę obecną jako admina jeszcze go nie widzę, słabo ocenia demka. Lecz wszystko przed Nim."

 

 

Osoba 10 

 

"Sony goku? Irytująca osoba która działa mi czasami na nerwy ^^"

 

 

Osoba 11

 

"Szczerze mówiąc to nie znam go za bardzo, mogę powiedzieć tylko po tym co widzę na SB - jego niektóre teksty są irytujące, poza tym jego obecność jest mi obojętna."

 

 

Osoba 12

 

"W sumie to tak naprawdę nie udało mi się go jeszcze za bardzo poznać, bo nie mieliśmy ze sobą żadnej styczności, ale czytając jego niektóre wypowiedzi na chatboxie, wydaje mi się osobą z dużym dystansem do siebie i dobrym poczuciem humoru, chociaż czasami są one odrobinę irytujące." 

 

 

Osoba 13 

 

"Wydaje mi się, że prywatnie jest bardzo spoko osobą (na forum też). Na bank pozytywny, raczej mało konfliktowy i otwarty na ludzi. Częściej go spotykam na forum niż serwerze. Kiedyś spamer, ale się ogarnął na szczęście. Miał fazę na dragon balla, bo kiedyś pod każdym postem pisał coś w stylu,, pozdrawiam kaioken x10", co zawsze wzbudzało trochę żenade i beke." 

 

 

Osoba 14 

 

"Bardzo pozytywna osoba, czasem ma swoje 'głupie' odpały ale pomimo wszystkiego lubie. No i strasznie boci w csa!"

 

 

 

Przypominam również, że seria jest prowadzona dla zabawy i nie ma na celu nikogo urazić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj przepraszam że dopiero teraz pisze ale cóż dopiero teraz do tego posta się dogrzebałem 🙂

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PRZYMUSOWE  PISANIE O MNIE :trollface:.

Dzień mi tym poprawiliście 🙂 oczywiście Dziękuję za wszysytkie dobre słowa 😛, a te złe je@ał je PIES 😄 HA nie no wezmę je sobie do serduszka  ❤️

aaaaa JA nie jestem botem 😞 w topce nie raz byłem to znaczy że wy słabi jesteście :trollface:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[os 1]do administracji mam ŁOOOO tyle do zarzucenia tylko czekam aż przejmę stery :d / WARIACIE MIAŁEM ADMINA A NAWET ADMINISTRATORA :d WIĘC CICHAJ :d 🙂

[os 3 ]mam się za twojego pana i władcę więc zrób mi kanapkę

[os 4 ]tańczę krakowiaka a nie łakałaka

[os 5 cichaj @OWSIANY pszenny jestem dobrym podrywaczem co nie @Julka. ( prosę ) 😄

[os 6 ]dzięki wariacie 😄 ja nie zabawny ?! opowiedzieć ci dowcip ?! 😄 😄

[os 7 ]podobno całe życie można wyssać z mężczyzny wiadomo z czego 😄 :trollface: więc jak by co .... 😄

[os 8 ]Son goku bo jestem silny jak on champion 😄

[os 9] strzelam najlepiej z forum 😄 każdy to wie 😄

[os 10]  mogłaś pisać dopiero po miesiączce wtedy byś miała inne zdanie 😄

[os 11] jestem ci obojętny 🙂 to musi się zmienić JUŻ

[os 12  ]w sedno  ps mogłaś dodać że jestem przystojny albo cuś 😄

[os 13 ] to wcale nie jest żenujące to jest cool 😄 ja mało konfliktowy !? chcesz się bić ! 😄

[os 14] boci !? osz ty ! mogłeś mnie zwyzywać od najgorszych ale nie od botów bo jestem pro 😄

[os 2]  adminem ?! pff ja będę moderatorem a potem czerwonym a potem tym no właścicielem 😄

🙂 ❤️

 

dobra teraz się przyznawać kto co napisał 😄

 

🙂 ❤️

POZDRAWIAM SON GOKU KAIOKEN x10

ps do wszystkich :

A demka perfekoto nagrywam i również rozpisuje 😄

Jak mi opłacicie admina to chętnie go wyrobię doświadczenie mam.

I INIE NABIJAM POSTÓW BO NA LUJ JE NABIJAĆ ?!!??! PO PRSTU LUBIĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA RÓŻNE TEMATY BO UWAŻAM ŻE ZDANIE KAŻDEGO SIE LICZY, A JEŚLI KTOŚ MA JESZCZE DOŚWIADCZENIE ŁOOO PANIE TO JEST PRZYMUS !!!

 

I chciałbym podziękować dla @MIRAS za tego posta, dałeś w niego sporo pracy WIĘC DZIĘKUJĘ MORDECZKO ! !

i tobie @Karolcia bo ufam że mu pomogłaś 😄 i w ogóle za całokształt kochani jesteście 😄 PISARZE FORUM

@MIRAS odgadłem 1 osobę coś dostanę jakość nagrodę ?! hmmmm

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...