Skocz do zawartości
Kha Lion

[Rozpatrzone] Ban Kha Lion

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: `Kha Lion

Serwer: CS:GO

Data zdarzenia: 21-06-2020

Godzina: 15:45

Opis sytuacji: Po slowach napisanych na czacie "kurwa mac" dostalem kicka, po powrocie na serwer zapytalem o to kto ma admina, bo za kickanie za przeklenstwa to chyba dlugo nie poadminuje. w odpowiedzi dostałem na @"nie rozsmieszaj mnie synku" na co odpowiedziałem, że nie jestem żadnych synkiem baranie ;). po tym wszystkim dostaje bana na 3h. w takim wypadku ktoś kto jest postawiony na randze admina, może prowokować, wyzywać kogoś od synków, ale jeżeli już w jego stronę pójdzie coś co go zakłuje to atakuje banem na 3h? nie wydaje mi się żeby to było normalne, tymbardziej że w moim świecie synku jest bardziej obelżywe od barana ;). Pozdrawiam.

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=133512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana dostałeś za nazwanie mnie "baranem" ciesz się że tylko 3 godziny bo nie jestem Twoim koleżką z piaskownicy żebyś się do mnie tak odnosił. A za słowa dostałeś kicka chociaż mogłem od razu dać bana. Oczywiście jego słowa były na czacie głosowym więc czerwoni spokojnie mogą sprawdzić logi.

To tyle w temacie tego osobnika.

Pozdrawiam.

edit.

Nie tłumacz się teraz że u Ciebie "synku" jest bardziej obraźliwe niż "barania" chłopie jesteś kozak to bierz na klatę konsekwencje swoich słów i czynów. no chyba że jesteś 8śmio latkiem i słowo "synku" Cię dotyka bo czujesz się strasznie dorosły. a po drugie czekaj na decyzje góry i nie wypowiadaj się niepotrzebnie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ja nie jestem Twoim koleżką żebyś mówił do mnie synku. Co daje Ci możliwość obrażania? Sam zasłaniasz sie banem, Ty możesz to dlaczego innym nie zezwalasz??? Jesteś gościu nie odpowiedzialny, tyle w temacie. Ale to takie ludzkie, że po otrzymaniu władzy człowiekowi zaczyna się w główce przewracać. Pozdarawiam Twój bałagan 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapoznaj się z regulaminem, później pisz skargę. 

 

Ban słuszny, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...