Skocz do zawartości
D3AM0NS

Zanik obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Zanika mi obraz ale tylko podczas gry. Sytuacja wygląda tak jakby odpiąć kabel a następnie ponownie podpiąć po 2-3 sekundach.  Podczas normalnego korzystania praktycznie wszystko jest okey, zauważyłem tylko takie dwie sytuacje. Podłączyłem kompa do monitora przez przejściówkę hdmi>dvi ponieważ tu ani tu nie mam wejścia hdmi. Nie wykluczam winy adaptera lecz skoro on jest powodem to spodziewałem się problemu cały czas.

Nie mam pojęcia o co może chodzić więc chciałem prosić was o pomoc. Sterowniki karty są aktualne a sam pct dopiero co formatowany na win 10.

Może wystarczy zmiana jednym kliknięciem, za Chiny nie wiem o co chodzi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuacje i wyszło, że wina kabla więc proponuje nowy, chyba że masz nowiutki to nie wiem w czym problem ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel nówka sztunia, przejściówka to samo.
Naprawione, ustawiłem odświeżanie na 70 herca i rozdziałkę. Niestety 1024x768 ale jest okey.

Tylko warczeć zaczął od jakichś 20 minut jak głupi. Karta graficzna "wibruje" XD Albo to płyta główna a fale idą nie mam pojęcia.
Grzać się nie grzeje ponieważ rdzenie mają 26 i 38 stopni a płyta główna jest na etapie "zamarzania" XD

Dziwny dzwięk... Pojawił się dopiero po 10 godzinach działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...