Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - Sevral

Rekomendowane odpowiedzi

678959542_podostrzalem.png.93b68c27f8de504cb473deb49c2232a4.png

 

 

Przyszła pora na kolejnego czerwonego - @Sevrala!

 

 

GOTOWI? ZACZYNAJMY!


Opinia 1:

Sevral, człowiek zagadka czasami szczebiocze głupoty jak ten wiejski przygłup „Tetris”, a niekiedy jego wypowiedzi owiane są pewną dozą inteligencji, ale niestety musi taki przełomowy momenty   zbezcześcić jakimś niesmacznym ortograficznym błędem.

 

Opinia 2:

 

"Gość którego głos słyszeć mi sie udało może 3 razy w życiu czerwony chodź  myślę że widziałbym go na innym stanowisku"

 

Opinia 3:

Sevral. Dobry nauczyciel. Od początku mojej kariery z administracją dość dużo mi pomagał. Jeden z najlepszych techników sieci HE. Wkurzający na Eldorado bo gdzie nie wychodziłem tam strzelał głowę 😂 Dotąd najlepszy opiekun CS:GO Moda.

 

Opinia 4: 

Sevralek to taki dobry wujek 😄 Kiedy trzeba da się z nim wszystko załatwić, pośmiać i pożartować. 

 

Opinia 5: 

Servalik parę lat temu bana mi dał, chyba serio dobrze klikałam 😄 Ogólnie w porządku chłop, bardzo pomocny i za to go szanuje 😄 Można też się z nim pośmiać na chatboxie^^ 

 

Opinia 6:

Aj sevral. 

Stary poczciwy sevral, król hentajców. 

No ma parę zalet. Zacny opiekun, administrator (kiedyś bo teraz już rzadko się udziela). Do tego przyznać mu trzeba, że nieźle potrafi walić zombie po łbie. 

Ma zryty beret, może właśnie z tego powodu się z nim zawsze dogadywałem, pomimo tego, że często gada dziwne rzeczy. Szanuje. 

 

Opinia 7:

Były opiekun 3#, teraz administrator. Zawsze pomocny, zawsze odpisuje na pw. Niezły gracz, jeszcze lepszy administrator, aczkolwiek ostatnio trochę słabo z aktywnością na forum.

 

Opinia 8:

 

Marcinek ? Bardzo pomocna osoba - technicznie i nie tylko, dobrze sprawuje obowiązki - oczywiście na ile czas pozwoli.

Jeżeli chodzi o prywatne rozmowy - zabawny, powiedzmy że miły ( lubimy się z pośmiać ze wspólnych wrogów 😄 ) 😄 Czasem ma inny humorek, ale to jak każdy 🙂

Jak chodzi o CS'a to taki 7/10 😄 Coś ustrzeli lecz zdarza się mu zlamić 😛

Pozdrawiam oczywiście 🙂

 

Opinia 9:

Sevral spoko gość. Swego czasu bardzo zaangażowany co się chwali. Bardzo dobry admin. No i pożartować z nim można nie wybrednie :))

 

Opinia 10:

Sevral jest jedną z kilku bardzo pozytywnych person naszej serwerowni, szkoda tylko że jego podejście do zmian polegało na odpowiedziach "nie wprowadzimy bo mi nie odpowiada, a jak opiekun zmieni to to cofnę" Sevral, w końcu serwerownia to ogół :). Fajnie się z nim gada, zawsze stoi murem za podopiecznymi kolegami przy bezpodstawnych skargach, zawsze wyciągnie pomocną dłoń. No i mam nadzieje, że uruchomi nam #3 czy jak to później było #2.

 

Opinia 11:

Dobry chopak. Ugułem. 

 

 

@Sevralku tutaj możesz zapoznać się z opiniami na Twój temat.

 

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i poświęcił swój czas by napisać kilka słów! 

 

KTO NASTĘPNY? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - ilu zgadłeś odpowiadających na pytanie Klaudii ? Czy tam się domyślasz ? Chyba trza dodać taki pkt. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...