Skocz do zawartości
Pawcikwow

Q&A Pawcik - Odpowiedzi ;p

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                              Dzięki za pytanka! 😄❤️ 

 

@Zoomix

 

1. Od jak dawna grasz w 1.6?

1. Od małego, kilka ładnych latek już będzie ❤️ 

2. Ile masz lat?

2. 20 wiosen 😜

3. Czy kiedyś cheatowałeś?

3. Cały czas cheatuje ^^

4. Grasz w CS:GO?

4. Tylko faceity.

5. Co najbardziej lubisz robić?

5. Spędzać czas ze znajomymi i z moją ukochaną ❤️ 

6. Jaki gatunek muzyki ci się podoba?

6. Wszystko oprócz rock'a, metalu i electro xD

7. Czy masz psa, jeżeli tak jak się wabi? 

7. Tak mam, wabi się Hassan.

8. Co lubisz robić w wolnym czasie?

8Spać, czytać, oglądać filmy popularnonaukowe, jeździć na tripy z koleżkami. ^^

9. Czego się boisz?

9. Kobiet, są nieobliczalne xD

10. Bez jakiej osoby/rzeczy nie wyobrażasz sobie życia?

10. Bez Zuzki 😄

 

 

 

@son goku

 

1[P] Jak trafiłeś na batona ?

1[O] Po prostu przeglądając listę serwerów.

2[P] Za czy przeciw strajkami kobiet ?

2[O] Za.

3[P] Pracujesz ? Gdzie ?

3[O] Pracuję, zasuwam na wózkach widłowych i obsługuję maszyny, głównie taśmowe.

4[P] Skończyłeś liceum/technikum/zawodówkę ? Jak tak to jaką ?

4[O] Technikum logistyczne.

5[P] Czy mój piesek zostanie przyjęty na admina ?

5[O] Jasne xD

6[P] Co byś poprawił na batonie ?

6[O] Za wszelką cenę próbowałbym werbować nowych użytkowników, powiększałbym grono bo przecież społeczność jest najważniejsza :v.

7[P] Wybacz ale muszę spytać, ty składałeś podanie na admina ? ( nie pamiętam abyś składał, ale interesuje mnie to 🙂 , ino dobry z ciebie adm )

7[O] Nie prosiłem się o admina, Miro kilkukrotnie wyszedł do mnie z inicjatywą żeby dać mi flagi, ja obiecałem dawać klapsy cziterom 😄

8[P] Jesteś typem śmieszka czy poważnej osoby ?

8[O] Mam niepoprawne poczucie humoru, 100% śmieszek, chociaż zdarzają się sytuacje, gdzie potrafie być spięty jak plandeka na żuku :c

9[P] Kogo ci najbardziej brakuje na forum ?

9[O] Nowych twarzy.

10[P] Ino na batonie będzie lepiej czy gorzej ?

10[O] Oby lepiej.

11[P]  Ile najwięcej zarobiłeś w jeden dzień i gdzie to było  ?

11[O] Rozstawianie sieci rybackich u wuja, 5 stówek jeśli mnie pamięć nie myli.

12[P] Najdziwniejsza rzecz jaką zrobiłeś to  ?

12[O] Rozmawiałem kilka minut do klapka, znajomi postanowili zaśmieszkować i po pijaku podali mi klapka do ręki zamiast telefonu a jak jesteś już ostro porobiony to wiadomo xD

13[P] Skąd wziął się twój nick?

13[O] Pawcik- to moja ksywka, wow- to reakcja ludzi kiedy strzelam im w głowy XD

14[P] Z kim długo nie grałeś, a byś chciał z nim zagrać ?

14[O] Nie jestem szczególnie przywiązany do jakiejś osoby ale dawno nie grałem z popusiem bo ciągle ma lagi :c

15[P] Kogo na świecie uważasz za najbardziej zasłużonego, dlaczego  akurat ta osoba ?

15[O] Jest tyle zdolnych i zasłużonych ludzi, ciężko mi kogokolwiek wybrać 😕

 

 

@MIRAS

 

[P] Ulubiony film / serial ?

[O] Z seriali oglądałem tylko Narcosa i Breaking Bad więc nie mam ulubionego, ale film a w zasadzie horror "Autopsja Jane Doe" jest świetny ❤️

[P] Jaka jest twoja najzabawniejsza historia w życiu ?

[O] Lekko ponad pół roku temu, jadąc autobusem na balety ze znajomym usłyszałem jak jakaś dziewczyna poprosiła o pomoc chłopaka, była z wózkiem i zakupami, ciężko było jej wysiąść. Chłop wyleciał do niej z tekstem "skoro potrafiłaś zrobić sobie dziecko to teraz radź sobie sama" czy coś w tym stylu, trochę mnie to ztiltowało, wstałem i uderzyłem go pare razy. Oczywiście policja wezwana, zamieszanie jakbym pare osób zamordował, zeznania na komendzie itp. Okazało się, że to była tego chłopaka, zdradziła go i zrobiła sobie dziecko z innym facetem. Wtedy postawiłem się w jego sytuacji i trochę zacząłem mu nawet współczuć. Jako że zostałem oskarżony o pobicie xD to jakimś cudem udało mi się zyskać kontakt do niego od funkcjonariusza, żeby polubownie załatwić sprawę. Umówiłem się z nim w weekendzik, wziąłem ze sobą litra i pojechałem. Facet okazał się bardzo w porządku i po kilku głębszych nawet cofnął na mnie oskarżenia ^^. Potem mnie nawet zaczął przytulać i przepraszać że to jego wina, że wybuchowo zareagował itp. przez chwile nawet miałem wrażenie że mnie rozbierze i zacznie przepychać mi rure XDD. Utrzymujemy kontakt do dzisiaj, byłem z nim nawet dwa razy na baletach 😄. Przynajmniej nauczyłem się nie wpychać nosa w nie swoje sprawy bo chcieć dobrze to nie zawsze znaczy móc 😕 Historia może nie najzabawniejsza ale przybrała fajne obroty sprawy, lubie takie XD.

[P] Zakładając, że daję Ci 1000zł w tym momencie - na co pierwsze wydajesz ?

[O] Na zawieszenie dla mojej audicy xD

[P] Singiel ? 

[O] W sylwka stukną mi 3 lata z moją lubą ❤️ 

[P] Uważasz się za dobrego człowieka ?

[O] Raczej nie mnie to oceniać.

[P] Wymienisz 3 Twoje zalety i 3 wady  ?

[O] Mówią, że jestem zabawny, pracowity i prawdomówny ;p. Największe moje wady to niedotrzymywanie obietnic, stawianie na swoim i to, że mam 20 lat a nadal zachowuje się jak małe dziecko xD

[P] W co jeszcze grywasz prócz Cs'a ?

[O] Diablo 2, Gothic, Twierdza etc. raczej te gry starszej daty ;D czasami lubię też grywać z kumplami na konsoli w Mortala, Fifke itp. 😄

[P] Największe osiągnięcie na 1.6 ? Jakiegoś screen'ka posiada ? (chodzi mi z jednej mapki K:D itp )

[O] Raczej żadnych większych osiągnięć nie miałem, nigdy nie gram "full focus", zawsze dla funu. Chociaż raz nawet za top 1 na jakimś serwerku wygrałem myszkę Logitecha która gdzieś tam teraz leży w szafce i się kurzy ^^. 

 

 

 

Do Następnego q&a nominuję @Zoomix 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...