Skocz do zawartości
_Shiva_

Pod ostrzałem - Zankor

Rekomendowane odpowiedzi

38070307_Podostrzaem.png.1c4278d308ce1913f474062225f901ec.png

 

Hej!

Kolejna osoba, którą wzięliśmy pod ostrzał to @Zankor

A poniżej przedstawiam opinie, które otrzymałam od Was na jego temat 😄

 

 

Opinia 1

Dobry człowiek, można  powiedzieć stara gwardia H-E, były admin, niezły gracz. Na forum stały bywalec, na serwerach ostatnio go nie widuje.

 

 

Opinia 2

bardzo pozytywny człowiek 😄

 

 

Opinia 3

Patryk spoko morda 🙂 Poznaliśmy się bardzo dawno temu, jeszcze jak istniało 4Fun i PB.  Dobry admin w tamtych czasach. Szkoda , że zaś nie chciał objąć rządnej posady, bo straciliśmy dobrego człowieka 😄 Nie pamiętam kiedy ostatni raz z Nim grałem. 

Zawsze jak wejdzie to przywita się, coś zagada :) Zawsze świecił dobrym przykładem, nie pamiętam aby była jakaś spina z Nim :D  Liczę że kiedyś aktywniej wróci do Nas. Pozdrawiam oczywiście :)

 

 

Opinia 4

Pozytywny i sympatyczny, można z nim pogadać i się pośmiać  

 

 

Opinia 5

Zankor bardzo pozytywny ziomeczek kiedys za czasow PB nie jedna nocke sie zarwalo na graniu i smianiu na serwie , albo na grupowych gadkach na skype🙂 Jest on spoko gosciem i do tej pory mamy kontakt takze co tu duzo mowic pozdro ziomus 🙂

 

 

Opinia 6

Kojarze go bardziej z dawnych czasów, teraz kontaktu nie mamy. Z tego co pamiętam spoko osoba z niego była, fajnie się rozmawiało😅

 

 

Opinia 7

No oczywiście Patryk spoko mordeczka zawsze pomocny i kulturalny 😄 pożartować z nim można i w ogole 😄

 

 

Opinia 8

Zankor w moich oczach postrzegany jest na osobę bardzo konkretną z dużym zapleczem wiedzy na temat pojazdów z 4 kółkami, ponadto wydaje mi się, że jest osobą niekonfliktową gdyż nigdy nie byłem świadkiem, ani nie doszło do mojej wiadomości by jego osoba w jakikolwiek sposób sprawiła komukolwiek "przykrość". Także reasumując, Zankor jest bez wątpienia jedną z najbardziej pozytywnych osób, które można spotkać na tym Forum. 

 

 

Opinia 9

Opisać Zankora.. Będzie to trudne.. Chłop trochę czasu już tu jest a ja pomimo tych paru lat na forum jakoś bardziej kontaktu z nim nie związałem.. hmm może dlatego, że trochę mnie przeraża nie wiem haha😄. Na forum wydaje się być pozytywnym czlowiekiem, chyba nie miał jakichś większych spin tutaj i większość go lubi 🙂.  Na serwerze czasami sie można z nim posmiać , wydaje sie na spoko ziomka 🙂 

 

 

Opinia 10

Słabo znam Zankora, ale wydaje się być dobrą mordeczką. Widuje go na sb, jest pozytywnym człowiekiem. W csa pewnie tak samo lami, jak inne batony, ale taka nasza 'uroda' 😄

 

 

Opinia 11

Zankorek całkiem sympatyczny! Coś tam udało mi się kiedyś pograć. Szkoda, że nie udziela się już na he

 

 

Opinia 12

Otwarty

Pomysłowy

Społeczny

 

 

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie, które od Was dostałam! 😃

A już niebawem kolejna osoba trafi pod celownik 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za tak ciepłe słowa jeśli ktos utracił kontakt ze mna fb jestem zawsze gram teraz głównie w cs go tak że zapraszam chętnie pogram 😃  Jeszcze raz dziękuję 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...