Skocz do zawartości
_Shiva_

Pod ostrzałem - >SiWy<

Rekomendowane odpowiedzi

1813777038_Podostrzaem.png.d4121aec4c6ebe29ca3fc8ca9b92baf2.png

 

 

Siemka!

Przedstawiam Wam dziś opinie na temat kolejnej osoby, a jest nią jeden z naszych Moderatorów @>SiWy<

Przeczytajcie co użytkownicy naszego forum mogą o nim powiedzieć 😜

 

 

 

 

Opinia 1

Pijok i śmieszek, zawsze lubił podchmielony pogadać o wszechświecie i sensie istnienia 😄 

 

 

Opinia 2

Siwusek 😄 Stary, poczciwy siwusek 😄 pozytywnie zakręcony, kiedyś go tutaj było dużo  😜 zawsze na sb się ładnie przywita, pogada. Miły, pogodny, z poczuciem humoru 😄 Polecam batonowicza! ;>

 

 

Opinia 3

Aaaaaaa!!! Siwy super osóbka! Moje suuoneczko!

Czym więcej wypije tym większe hehszki z nim! 

 

 

Opinia 4

-Bardzo z długim stażem 

 

-Mordeczka naszej strony 

 

-Z poczuciem humoru

 

 

Opinia 5

Zdecydowanie zasłużona osoba dla sieci serwerów H-E. Miły, dobry gracz, lubiący od czasu do czasu %. Wracaj Byku na serwery !

 

 

Opinia 6

Największy melanżowicz na forum, zawsze ucieszona japa i chłop oczywiscie bez skilla 😄

 

 

Opinia 7

Pawełek bardzo pozytywna osoba

 

 

Opinia 8

Siwy spoko facet, szkoda, że tak mało go widac na serwerze bo nie ukrywam kiedyś fajną atmosfere wprowadzał na #4. Lubi w płucko czasem  sobie dać,  chyba, że zmieniło się coś. Sympatyczny gracz jak i pozytywna osoba na forum :)) 

 

 

Opinia 9

Bardzo pozytywna i pomocna osoba 

 

 

Opinia 10

"Siwiutki ? 🙂Paweł bardzo pozytywna mordeczka. Znamy się długu - w sumie ja znam odkąd tutaj przyszedł 😛 Razem służyliśmy na PB. Co można powiedzieć o Nim ? Nie zawsze był grzeczniutki (taki przeklinak) jakieś gównoburze na forum też były z jego udziałem 🙂 Jednak jako modek zaś dobrze pełnił funkcje. Szkoda że sporadycznie Nas odwiedza. Ale wiadomo rodzinka się powiększa - czas się zająć życiem 🙂 W Cs'ie ? Miał dobre chwile i te w stylu zamyka topkę ale na dole  XD

Osobiście życzę mu wszystkiego co dobre, aby się w życiu układało - pociechy rosły zdrowe i żonka nie wkurwi@&a 😄

Pozdro !" 

 

 

Opinia 11

Alkoholik, mieszka niedaleko mnie. Dobra morda i wariacik 😄

 

 

Opinia 12

Odkad pamietam to najwieszy alkoholik na tej serwerowni  😄

 

 

Opinia 13

"Pawełek znamy się już trochę czasu dobra mordka jak i tatuś umawiamy się już parę lat na to piwko czy tam coś innego ale wiecznie ktoś nie ma czasu tak o Tobie mówie Siwy!!! 😄 Zdarzają się też nocne telefony jakkolwiek to brzmi ale zazwyczaj jest już "dobrze" 😄 "

 

 

Opinia 14

Czarny, to kolejna najbardziej pozytywna osobistość w całym tym kipiszu. Kreuje się na "konesera" trunków w których stężenie pożądane [%] nie jest mniejsze niż 40 "voltów", a  tak naprawdę rzeczywistość jest taka, że sączy Lecha Free z iskrami w oczach. Jeśli mam być szczerym, to Czarny graczem wybitnym nigdy nie był, ale za to Charyzmy mu nie brakło. 

 

 

 

To już wszystkie zebrane opinie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili chwilę aby dodać coś od siebie! 😊

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzajcie az tak duzo to nie pilem i nie pije hahahaha 😄 Dzieki za mile slowa o mnie moze za jakis czas sie zobaczymy na serwie pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...