Skocz do zawartości
TIBIGI

Dziś dzień Puszczania Bąków 1.12.2020

Rekomendowane odpowiedzi

547865927_Dzisdzien.png.0e376ebefcc9df0e497b08b09919b63e.png.519e57b389f9b0e198253bc6f88065a3.png.94435ca9149ed5ea2751f774cf06d77f.png

 

Koleżanki i Koledzy dzisiaj mamy Światowy Dzień Puszczania Bąków 😄

 

Wiem że temat dosyć nietypowy ale myślę że bardzo zabawny a zarazem smieszny 😂

 

Hmmm  może kilka pytań a z waszej strony odpowiedzi 😛

 

 

Kto z was był w sytuacji gdzie nie mógł wytrzymać i zrobiło się boom . Opiszcie ją 😄

 

Kto częściej puszcza bąki Mężczyźni czy Kobiety 😄

 

Jakie macie doświadczenia po zjedzeniu fasoli po bretońsku 😄

 

 Podzielcie się z nami tymi ciekawymi 😂INFORMACJAMId094e133-b44b-4efb-b03b-82a7b4d4b384.jpg.ad0000f4036477261c62c88b31fcb1f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sumie, w domu, przy dziewczynie to się nie krępuje tylko prryyyt jak sraką do zlewu żyć nie umierać. A tak to jakoś powstrzymuję się xD. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:trollface: no czasem i specjalnie się przypał robiło - jakiś cichy podkołdernik, czy w sklepie i szybo cmyknąć, aby nie było na Ciebie :D

Tak to z kultury staram się powstrzymywać - nie zawsze idzie. Np na siłce hahaha Nie bierzcie 180kg na nogi jak dawno się tego nie robiło :laugh:

To zależy od człowieka czy to kobieta czy facet - nie ma tu jakieś normy. Mam znajome co pierdną i jeszcze sobie odbeknie bo nie wyszło do końca :newpolitician: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral HAHAHAHHAHA 

 

 

Ja raz pamiętam byłem na wyjeździe ze znajomymi i tak to  bywało spaliśmy w kilku w jednym pokoju :D. Było wesoło piło się jadło a w nocy bąki szły jak tralala. Jednej nocy takiego cichacza wysypałem bo się przebudziłem  i brzuch bolał i myślę co będę pod kołderką walne poza 😛 . Pamiętam że wszyscy się obudzili 😛 hahahha i ewakuacja w nocy z pokoju a ja sobie leżałem i spałem :D. 

 

Kultury się trzymam ale  czasami się wypsnie 😄 przypadkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...