Skocz do zawartości
dejvid

MŚ 2011 Handball

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa świata 2011 w Szwecji trwają jak myślicie kto jest wygra;). Jaka druzyna jak dotad prezentuje sie najlepiej ? Czy Polska osiągnie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno to widzę, na zakładach praktycznie wszyscy typują Danię, nie oglądałem jeszcze meczy właśnie Danii, Chorwacji, (Francji?), nie wiem w jakiej są formie, w ćwierćfinałach coś więcej będę mógł powiedzieć ;)

Btw. Jak obstawiacie mecz Egipt vs Japonia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaję mnie się że Polska dojdzie do półfinału spokojnie :D a mam nadzieję że do finału się załapie :D Szwecja na pewno odpadnie w tej fazie :D z tej fazy wyjdzie tak myślę chorwacja polska albo dania polska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze ktos zalozyl taki temat, bo sam gram w ten piekny sport :P (2liga) prawie jak reprezentacja..

Dania obok Francji wyglada najlepiej na tym turnieju i ma zaczepistych:P rzucajacych z drugiej lini (my niestety bez dzidziusa stracilismy 50% ognia z drugiej lini) ALE.. Dania to przeciwnik z ktorym dobrze sie nam gra i ostatnio regularnie z nimi wygrywalismy ( nie to co Szwecja). Jesli KASA bedzie dobrze trzymal, obrona bedzie jak stal i Bielecki nie bedzie podawal do przeciwnika, to jest szansa wyprowadzic kilka kontr i cos ugrac.

Z Serbia wygramy i mam nadzieje, ze mecz z Chorwacja nie bedzie mial znaczenia w ostatecznym rozrachunku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety przegraliśmy z Danią wydaje mnie się że na własne życzenie :D pierwsza połowa ze strony polaków była bezsensowna:D druga była już o wiele lepsza niestety zabrakło troszkę szczęścia:D ale z Serbią wygramy i mam nadzieję że z Chorwacją również :D i wtedy będzie dobrze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg :D telegazeta się kłania dzisiaj gramy z Serbią a we wtorek z Chorwacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dzis Chorwacja wygra ze Szwecja a my wygramy wszystkie mecze do konca to jest szansa na awans..

Moj komentarz do meczu to po takiej pierwszej polowie na tym poziomie, nie da sie odrobic tylu bramek. Szmalowi nie szlo, Bielecki ?! ja bym juz go nie powolał. Jurkiewicz i Jurecki na rozegraniu, Bieleckiemu dziekujemy. Jurkiewicz super zawody ciagnal gra na maxa i jak dla mnie to on jest najbardziej pozytywnym zaskoczeniem tych mistrzostw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielecki i Lijewski co oni wczoraj robili ?? Nie chce wspominać o Jurasiku. Tkaczyk też się nie popisał. Gdy graliśmy w osłabieniu postanowił rzucić piłkę w bramkarza. Bielecki niestety ale bez tego oka nie gra jak kiedyś . Straty i niecelne rzuty. 1 połowa w wykonaniu naszym porażka !! Myślałem , że nas spiorą ale co z tego jak na własne życzenie odpadniemy z turnieju. Po pierwsze porażka ze Szwecją i wczorajszy mecz . Niestety ale aby wyjść to musimy liczyc na cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...