Skocz do zawartości
siwy

Awaria strony Cybersportu

Rekomendowane odpowiedzi

Spora część z Was pewnie zauważyła przeczesując internet, że strona Ligi Cybersport nie działa od 03.02.2011 od godzin popołudniowych. Póki co nie wiadomo co dokładnie spowodowało tak poważną awarię maszyn na których stoi strona Cybersportu, ale są osoby, które nieustannie próbują naprawić tę usterkę.

A w związku z tym, że trwały zapisy do różnego rodzaju turniejów w ramach ligi, organizatorzy informują, że wszystkie one zostaną odpowiednio wydłużone gdy tylko strona ponownie zagości w internecie.

Taka informacja jeżeli ktoś by nie wiedział , lub chciał się zapisać w ramach jakieś ligi na cybersport :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem to napisać jako nowy temat , z nadzieją że może się ktoś zainteresuje co się dzieję w świecie cs itp :P może akurat kogoś to zainteresuje , bo np. nie wchodzi na strone polskiego counter strike :)

Av. troche mi cię szkoda ja chociaż chce coś pokazać na tym forum że można na danych stronach znaleść wiele ciekawych informacji i chce żeby osoby się troche zainteresował też całym swiatem esportu , ale najwidoczniej ty tylko potrafisz krytykować nic więcej.

//LEader: Ostrzeżenie słowne. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...