Skocz do zawartości
Rolnik

Zombieland

Rekomendowane odpowiedzi

bry2 Chcę Wam przedstawic film pt. "Zombieland".

!!skopiowane z filmweb.pl!!:

Film opowiada o dwóch mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus jest słabeuszem, którego przy życiu trzyma tylko paniczny strach, Tallahassee natomiast to wymachujący kałasznikowem, mordujący zombie twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego żywego trupa z powierzchni ziemi. Kiedy nasi dwaj bohaterowie połączą siły z Wichitą i Little Rock, którzy także odnaleźli specyficzny sposób na przetrwanie chaosu, jedynym co im pozostanie będzie odpowiedź na pytanie: polegać na sobie wzajemnie czy może ostatecznie poddać się zombie.

Dopisał bym coś sam ale nie chcę dużo zdradzac tym co się zaciekawili i pobiorą;).Polecam Zombieland gdyż to świetny film,można oglądac wiele razy.

OBSADA: (ci najważniejsi)

Columbus(cienias który przeżył dzięki zasadom) -Jesse Eisenberg

Tallahassee(wieelki kox który masakruje zombie)-Woody Harrelson

Wichita(wraz ze swoją młodszą siostrą zrobi wszystko żeby przetrwac)-Emma Stone

Little Rock(młodsza siostra Wichity) -Abigail Breslin.

To tyle, zachęcam do oglądnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak powiem że zawiodłem się na tym filmie, po zwiastunie oczekiwałem czegoś więcej. Moim zdaniem nie udał im się film bo chcieli za dużo naraz wsadzić (komedia, horror, kino akcji, romansidło), wyszło przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zwiastun filmu i przyznam, że zwiastun zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu :). Prawdopodobnie po twojej recenzji sięgnę po ten film :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tak powiem że zawiodłem się na tym filmie, po zwiastunie oczekiwałem czegoś więcej. Moim zdaniem nie udał im się film bo chcieli za dużo naraz wsadzić (komedia, horror, kino akcji, romansidło), wyszło przeciętnie.

dokładnie, choć obejrzeć nie zaszkodzi wiadomo,

również liczyłem na lepszą scenerię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chciałem zobaczyć ten film, nawet go ściągnałem ale jakoś nie miałem czasu go obejrzeć. Ale jeśli mówicie, że nie wypadł zbyt dobrze to chyba bede musiał się o tym przekonać sam i w końcu go obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film dość dawno temu, także niewiele pamiętam, ale kilka scen było niezłych. Na pewno nie będziesz żałował, jak obejrzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...