Skocz do zawartości
Dragmor

[Archiwum] Dragmor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym was serdecznie przeprosić za granie na cheatach, a zwłaszcza kolegę Sm@kosza. Naprawdę, czuje się z tym źle, baaaa bardzo źle. Dzisiaj, wiem, przesadziłem, założyłem 2 banie z dgl bo ściągnąłem sobie nowe Cheaty, i jeszcze zastrzeliłem kilku ludzi przez ściane. Przepraszam. Chciałbym wam obiecać że już nigdy więcej nie włączę cheatów. Wybaczycie mi moją skruchę i pozwolicie mi dalej grać na tym serwerze? :( Naprawdę mi smutno, źle zrobiłem :( Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy cię za słowo ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYBACZYMY???????? lol3

WYBACZAMY.:) lol2

Ale się koleś spiął:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin na cheatach, świetny przykład dla reszty użytkowników. Również fakt braku kary dla Dragmor'a tak naprawdę pokazuje różnicę pomiędzy zwykłym użytkownikiem a adminem, gdzie zwykli użytkownicy dostają maksymalną wg regulaminu karę za mniejsze wykroczenia, takie jak obrażanie czy przeklinanie, a wykroczenie takie jak to kończy się permem a czasem nawet blacklistą.

Dragmor co ty sobie w ogóle tam myślisz przepraszając, bardzo ci przykro? Zadaj sobie pytanie czy odbanowałbyś/skrócił bana jakiemuś użytkownikowi, który by Cię przeprosił. Jasne, że teraz powiesz "tak", ale oboje wiemy jak by to naprawdę wyglądało. Cheaty to dla mnie brak szacunku wobec innych graczy, dlatego nie rozumiem jak teraz inni mają szanować Ciebie. O ile grania w CS nie traktuje jakoś poważnie to cheaterami zawsze gardzę, zrób światu przysługę i przestań już grać w gry online. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, że to był twój pierwszy raz, że coś sprawdzałeś, że .... wcale mnie to nie obchodzi, nie umiesz się zachować, na pewno nigdy nie powinieneś zostać adminem, zresztą jeśli ta sprawa skończy się tutaj (Offtopic - Rozmowy na luzie, gratuluje wyboru działu) to wniosek z tego prosty, na tym serwerze nie ma żadnego prawdziwego admina.

PS. zazi-1989, pograj sobie na cheatach i zobacz jak ci wszyscy wybaczą. Życzę Ci żebyś jak najszybciej uzyskał tu admina, zdecydowanie się nadajesz, tak samo jak kolega Dragmor.

PS2. "Dzisiaj, wiem, przesadziłem, założyłem 2 banie z dgl bo ściągnąłem sobie nowe Cheaty" - nowe cheaty? Stare się już nie sprawdzały? Zgiń, przepadnij maro nieczysta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah Ken_Lee nie spinaj się tak xD

Dział wybrany prawidłowo bo to co Drago napisał to są po prostu jajca xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co mówisz, to od natychmiast, chciałem przeprosić wszystkich, których uraziłem. ja jakoś tego tak nie zauważyłem czytając forum. Jednak problem nierównego traktowania adminów/użytkowników ciągle pozostaje aktualna.

I o moje spinanie nie musisz się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co Ken_lee pokazałeś klasę ;]

Dragmor mogę Ci podesłać parę fajnych Czituf, na których fajnie się gra. Ja już z tym skończyłem, szkoda żeby się marnowały! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Ken Szacun dla twojej osoby.Ode mnie zdala chłopie,nie wiesz o co chodzi to nie nabijaj bezsensownych postów.Chłopak zrobił sobie jaja a ty łyknołes jak młody pelikan.Żalllll :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co takie zarty?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dział "rozmowy na luzie", a my nie jesteśmy jakimiś sztywnymi wieśniakami tak :D? Poczytaj sobie stare tematy to zobaczysz np. Kilka słitaśnych skarg na adminów w moim wykonaniu.

Ken jak jest jakiś problem masz od tego forum żeby pogadać o nim, bo piszesz "traktowania adminów/użytkowników ciągle pozostaje aktualna." Jak tak będziesz mamrotał pod nosem to się nigdy nie zmieni ten twój problem, a jak napiszesz,dasz dowody (bo skoro ciągle się to dzieje to łatwo zrobić screena) to być może coś się zmieni.

A i zamykam bo i po co ma być otwarty temat :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...