Skocz do zawartości
marki

podanie o admina - marki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: marki

Staż w cs'a: 8 lat

Wiek: 21

Ile dziennie grasz na serwerze: Min. 2h

Znajomości AMXX: 4/10 - podstawy głównie

Gdzie miałeś/aś admina: Serwery klanowe, serwer z mojej sieci

Gdzie masz admina: Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Uważam, że jestem kompetentną osobą na to stanowisko, nie przeklinam, nie obrażam, potrafię rozpoznać czitera. Poświęcam sporo czasu na grę - o różnych porach dnia co uważam jest zaletą i jedynym serwerem na jakim gram, to BaToN. Na serwerze jestem od niecałego roku, a podanie piszę przede wszystkim w celu pomocy ogarnięciu serwera, cziterów i uprzyjemnieniu gry innym. Myślę, że z moim doświadczeniem jestem w stanie zrealizować mój cel. Wydaje mi się, że poznałem i polubiłem sporą część osób grających na serwie , mam nadziej że z wzajemnością. Dlatego też zarejestrowałem się na forum aby już "na maxa" uczestniczyć w społeczności H-E. W razie pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby obiecuje jeszcze większą aktywność na serwerze i forum.

Kontakt: gg://1539907

pozdrawiam

marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kulturą nie ma problemu, żadnych większych wykroczeń sobie nie przypominam. Staż długi, gra często i na wysokim poziomem, z czitami na pewno nie będzie miał problemów.

Wielkie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Często widuję go na servie, gracz kulturalny, nie przeklina. Dobry kandydat na admina. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. [Jak Wojewódzki =D]

Z kulturą nie ma problemu, żadnych większych wykroczeń sobie nie przypominam. Staż długi, gra często i na wysokim poziomem, z czitami na pewno nie będzie miał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często widuje na serwerze,kultura jest.Jestem na Tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jednym koncie steam będziecie we dwóch zapierniczać? Że niby jak to sobie wyobrażasz?

Wyobrażam to sobie tak, że konto wróci do mnie i hasło będzie tylko dla mnie- tak jak to było kiedyś, a brat będzie grał na NS.

A ten serwer twojej sieci posiadał nazwę?

Posiadał, to było coś w stylu: "Piekary.Net Counter Strike 1.6" (na 1.5 też tam miałem admina)

Monisia, av., fishu., chikwaikwai, dzięki za poparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duuuuuuże tak :) ostro ogarnia :) zaraz po mnie oczywiście lol2 :) kultura i ogólnie spoko gość :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Myślę że marki może być dobrym adminem,skilla ma i to dużego :strzela: ,podstawy amx ma więc nie problem,kultura(no nad tym byś popracował) ale nikt nie jest idealny;),Ogólnie jestem na TaK :faja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czesto bywa na serwerze, skill jest, podstawy amxa opanowane. Czego tu wiecej chcieć. Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ widze go często na serwie skill jest i to duży :strzela: amxa ma opanowane :D Więc mysle ze bedzie dobrym adminem ...< aa i polać mu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jest jedno miejsce na admina to jest to najbardziej odpowiedni kandydat. Jestem na TAK dużo gra itd. nie będę się powtarzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na TAK, ponieważ gramy z nim już dłuuuugi czas i widać, że to ogarnięta osoba i rozsądny chłop na to stanowisko. Wie jak się zachować na serwerze, uprzejmy i co najważniejsze idzie się z nim dogadać. Moim zdaniem odpowiednia osoba na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, mimo że podobało mi się (podobało, to za dużo powiedziane hmmm... było lepsze od konkurencji) "dlaczego ja", to jednak mało postów i ostatni "wpis" "W razie pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby obiecuje jeszcze większą aktywność na serwerze i forum." (oraz konkurent) spowodował że oddałem taki głos a nie inny, w końcu jest 1 miejsce i trzeba wybrać lepszego, a ty na forum nie starasz się a teraz powinieneś się najbardziej starać. Jeszcze większą aktywność na forum PO DOSTANIU ADMINA obiecujesz? To tak jakbyś obiecywał większą aktywność w pracy po podwyżce, a nie przed... jak wiadomo szef woli widzieć rezultaty niż tylko słyszeć obietnice (co jest oczywistym że z podwyżki nici :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za wypowiedź. Widocznie ja inaczej wyobrażam sobie aktywność na forum, bo wg Ciebie to chyba bezsensowne nabijanie postów i odświeżanie wątków z przed roku. Wg mnie natomiast takie coś to robienie z siebie trolla forumowego wyłącznie po to, żeby się podlizać adminowi/moderatorowi/głosującym. Ja w tym nie widzę sensu, wolę zajrzeć parę razy w ciągu dnia przeczytać nowe posty i ewentualnie w wątku który mnie interesuję wyrazić swoją opinię.

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak ponieważ;

1.Duży staż

2.Wiek to twój DUŻY +

3.Grałem już z tobą i wiesz na czym to polega

4. Jesteś idealnym kandydatem na to Stanowisko

Pozdrawiam lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze TAK ogarniety, staz i spoko koles :)

Tylko jeden maly minus... Konto steam.. :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po twoim poście, jak zastanawiałem się pomiędzy tobą a p@trykiem, to teraz zdecydowanie wygrałby p@tryk, już tłumaczę tobie, ty mój misiaczku dlaczego, pozwolę sobie wszystko przedstawić poprzez twoje posty:

Widocznie ja inaczej wyobrażam sobie aktywność na forum

Ty właśnie nie masz wyobrażenia o aktywności na forum, bo samo "aktywność" oznacza że piszesz posty, dołączasz się do dyskusji oraz reklamujesz nasze forum. To jest aktywność coś co wszyscy widzą, bo bajeczki że ciągle siedzisz na forum i czytasz posty, to jest "pasywność".

Wg mnie natomiast takie coś* to robienie z siebie trolla forumowego wyłącznie po to, żeby się podlizać adminowi/moderatorowi/głosującym.

*spamowanie (albo po prostu napisanie jednego posta wciągu dnia)

Tak? To mistrzu trzeba było pracować zanim się składało podanie, zabawne twoje podejście, oj zabawne, to lepiej nic nie rób bo wszystko może podejść pod podlizywanie np. w "dlaczego ja":

Wydaje mi się, że poznałem i polubiłem sporą część osób grających na serwie , mam nadziej że z wzajemnością.

pitu pitu, też was lubię, poproszę o buziaczka. Po jakiego takie coś piszesz, skoro ty się nie podlizujesz? Przecież to że znasz i lubisz osoby nie daje ci plusów w "dlaczego ja".

Dlaczego chcesz admina : Bo polubiłem graczy, mam nadzieje że oni też mnie LUBIEJĄ.
Ja w tym nie widzę sensu, wolę zajrzeć parę razy w ciągu dnia przeczytać nowe posty i ewentualnie w wątku który mnie interesuję wyrazić swoją opinię.

Ewentualnie to rzadko się zdarza żebyś się wypowiedział, bo pewnie cię nic nie interesuje, nawet jeśli coś to ręka zbyt ciężka żeby napisać jakiś temat własnoręcznie, bo lepiej czekać aż ktoś założy taki temat. Wielkie "pffffff" dla ciebie, w dodatku ty jeszcze obiecujesz większą aktywność Buehehe.

No i na koniec zostawiłem jak dla mnie najzabawniejsze.

bo wg Ciebie to chyba bezsensowne nabijanie postów i odświeżanie wątków z przed roku.

Nawet nie wiem jak się do tego dobrać :D, musisz bardzo dobrze mnie znać co? Dobrze wiesz co ja lubię i co ja chciałbym zobaczyć, bo naprawdę mnie podniecają głupawe pościki typu "fajnie"/"ja też"/"dobre" za które lecą ostrzeżenia i z którymi muszę się męczyć, bardzo dobrze mnie poznałeś :D. Bezsensowne nabijanie to nigdy nie jest [bo w końcu admina chcesz dostać, więc sens to ma] , co najwyżej posty mogą być bezsensu, a czy są bezsensu to zależy tylko od autora a ty masz 21 lat i moim zdaniem coś z sensem powinieneś umieć napisać, ale po co się męczyć lepiej zgonić na podlizywanie się of coz, i jest git.

Rozumiem, dzięki za wypowiedź.

Nie rozumiesz, i nie dziękuj jeżeli później piszesz takie głupoty (moim zdaniem), lepiej by było gdybyś napisał że rozumiesz i dziękujesz, przemilczał sprawę i wziąłbyś się za siebie, bo nic nie robieniem się mało osiąga (nieważne jakie wymówki wymyślisz).

PS: Fajnie poważnie to brzmi co :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to jak ktoś robi multicytat czyjejś wypowiedzi i sobie dopowiada różne interesujące rzeczy i nie zwraca uwagi na słowa klucz ('chyba', 'wydaje mi się', 'Wg mnie') a nie potrafi odnieść się merytorycznie do całości :)

Dla mnie EOT, pozdrów swojego kolegę P@tryka. Na pewno będzie genialnym adminem.

PS

Rozumiem, dzięki za wypowiedź.

Nie rozumiesz, i nie dziękuj jeżeli później piszesz takie głupoty (moim zdaniem), lepiej by było gdybyś napisał że rozumiesz i dziękujesz...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki nie spinaj sie tak.

Moja opinia narazie to niewiem moze ulegnie zmianie.

Prawie wcale udzialu na forum ,wiec moze poczekac pewien czas.

Według mnie mozesz byc ale czy cie inni gracze ogarną?

Pozdrawiam wasza Małpeeczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, takich ludzi potrzeba, ze stazem, chlodna glowa do oceny sytuacji a przede wszystkim z wysoka kultura osobista.

PS

Nerix czytaj swoje wypowiedzi zanim klikniesz "wyślij"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak dużo gra i na wysokim poziomie!Fufek i ty piszesz o kulturze proszę Cie. bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...