Skocz do zawartości
leniwiec

Zakład !

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie !

ZAłożyłem się z czikitą (fanem legi) o składki admina ( na 3 miechy) . Zakład jest o to kto zostanie mistrzem polski 2010/2011. On uważa , że zostanie Legia Warszawa a ja , że Wisła Kraków. Kugelku , batonie i kazanku bardzo bym prosił o wyegzekwowanie " nagrody" Z gróry dziękuje za uwagę. MIstrz Mistrz NASz TS !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to składa za wakacje już z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę w to wejść i założyć się z Wami , iż nie będzie to , ani Wisła , ani Legia :) :fuck:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda jazda jazda biała gwiazda !!

Legła ! Legła Warszawa ;D ! czikita thx za 3pkt ;) ;D

powiem wam ze zakład fajny ;) może od razu więcej zakładów :D ? na najbliższe mecze ;> ;D

aaa co do Twojego typu TSW no chyba tak zostanie ale wolałbym Mój Śląsk ;D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legła nie ma szans. Kto ma szanse na mistrza poza Wisłą rozstrzygnie się dziś w meczu Jaga-Lechia, obserwowałem mecze chłopaków z Gdańska i coraz bardziej się rozpędzają. Trzymam za nich kciuki. Jagielonia bez Grosika straciła 80% ognia, a Hermes z wyrokiem albo karne z kapelusza nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiki to przegrales 30zl ;( legia jest slabiutka nie moge juz patrzec na dosrodkowania Kiełbowicza z ktorych nic nie wynika, Skaba to 10% Muchy, Astiz to cien samego siebie z przed kontuzji.. ogolnie lipa. Jeden maly pozytyw to Hubnik ktory wnosi troche swiezosci i polotu do gry zespolu. Btw. ten jeden punkt z Cracovia uwazam za sukces Legii a nie za porazke jak to sie wypowiadali gwiazdorzy po dragach typu Jakub W. :)

Wisła sie ciekawie wzmocnila (szkoda, ze obcokrajowcami) wazne, ze sa zaczynaja sie zgrywac i widac progres :) -> ofc Wisła mistrzem tej smiesznej ligi :)

A najwazniejsze info z dzis to wygrana Ruchu :D:D:D

pozdr dla prawdziwych kibicow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Kiełbowicz w tej rundzie jeszcze nie zagrał, a jak grał to wrzucał piłki najlepiej w lidze i zanotował po dośrodkowaniach z gry lub stałego fragmentu kilka asyst. Więc nie wiem skąd taka opinia :) Wisła na razie gra przede wszystkim skutecznie i zbiera punkty, ale kiedyś to się skończy :)

Jeden punkt z Cracovią to faktycznie jest sukces, szczególnie, że wszystkie trzy bramki padły po błędach sędziego... Tak samo z resztą, jak wczoraj ze Śląskiem (bramka Mili ze spalonego). Ale ja zbytnio nie przeżywam, bo wiem, że jeszcze nie wszystko stracone, a najlepsza okazja na odrobienie strat będzie w Warszawie w maju w meczu z Wisłą.

I tak Legia jest najlepszym klubem w Polsce, przede wszystkim z najlepszymi kibicami cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory moja wpadka z tym Kiełbowiczem, faktycznie teraz gra Komorowski aka prezydent :) Wypalilem tak z Kielbowiczem bo jestem do niego uprzedzony tyle wykonuje tych stalych fragmentow, a efekt marny z tego a jak padnie gol/asysta to fart roku przewaznie lub ogromny błąd bramkarza druzyny przeciwnej.. Moze kilka lat temu to bylo skuteczne, ale teraz lipa straszna, poza tym trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc :P

Nie wiem na jakiej podstawie sadzisz, ze Legia wygra lige, rozumiem, ze jestes kibicem tego klubu ale trzeba myslec trzezwo :)

Najlepsi kibice? Ta.. tacy co odwracaja sie od druzyny kiedy ta ich najbardziej potrzebuje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakiej podstawie sadzisz, ze Legia wygra lige, rozumiem, ze jestes kibicem tego klubu ale trzeba myslec trzezwo :)

Najlepsi kibice? Ta.. tacy co odwracaja sie od druzyny kiedy ta ich najbardziej potrzebuje :>

Myślę trzeźwo i nie uważam, żeby Wisła miała jakąś ogromną przewagę nad konkurencją. Straty są do odrobienia w dwa weekendy. Tym bardziej, że 3. kolejki przed końcem mają mecz w Warszawie z Legią.

Co do kibiców, to o co Ci chodzi dokładnie. O konflikt? Przecież żaden kibic nie odwrócił się nigdy od drużyny, co najwyżej dawaliśmy do zrozumienia władzom klubu, że kibice Legii są największym skarbem tego klubu i jak widac po trzech latach przyszło im to zrozumieć. A teraz co dwa tygodnie mamy okazję pokazywać najlepszy doping na najładniejszym stadionie w Polsce (do czasu wybudowania Baltic Areny niestety) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(do czasu wybudowania Baltic Areny niestety) :)

Sprostowanko, PGE areny :( niestety.

[hsimg]http://img843.imageshack.us/img843/6199/img9827sw.jpg[/hsimg]

[hsimg]https://lh3.googleusercontent.com/_6LKpBOuTcu4/TXfobnxdUTI/AAAAAAAAS_I/SC4UJCe8dKw/s640/IMG_9923.JPG[/hsimg]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wolę nazwę Baltic Arena. Komercyjne nazwy jeszcze dużo razy będą się zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że LECH to mistrz :P

W tym sezonie słąbo im poszło no ale cóź Lech 4ever.

Co do zakladu to czikita szykuj kase :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak kolega wyżej.LECH POZNAŃ mistrzem.Dziękuje :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możecie sobie pogadać o ekstraklasie viewtopic.php?f=105&t=3533

Ten temat dotyczy zakładu leniwca z chikwaikwai. Rozumiem, że chcieli tylko poinformować ogól o co się zakładają i mieć na to świadków. Temat ten zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje leniwiec za wygranie zakładu :)

Składka opłacona, jakby Baton zapomniał to się upomnij. W przyszłości jestem otwarty na dalsze zakłady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...